راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نشست مشترک سروش و گپ و تقویت شایعه ادغام دو پیام‌رسان

مدیران پیام‌رسان سروش و گپ، دو پیام‌رسان برتر ملی، در یک نشست تعاملی، زمینه‌های مشترک برای همکاری را بررسی کردند.

به گزارش ایرنا، این نشست به‌مناسبت کسب رتبه‌های اول و دوم برترین پیام‌رسان‌های ملی توسط سروش و گپ، در شرکت توسعه فناوری رسانه سروش برگزار شد. شرکت توسعه فناوری رسانه سروش، توسعه فنی پیام‌رسان سروش را برعهده دارد.

در ارزیابی پیام‌رسان‌های ملی که ماه گذشته توسط مرکز ملی فضای مجازی انجام شد، پیام‌رسان‌ها بر اساس معیارهایی همچون تسلط و تخصص تیم در توسعه نرم‌افزار پیام‌رسان و تکنولوژی‌های مرتبط با آن، ساختار تیم و کیفیت روال‌های مهندسی نرم‌افزار، و در نهایت ظرفیت پشتیبانی بیش از ۱۰ میلیون کاربر با سخت‌افزار محدود، بررسی شدند. در این ارزیابی پیام‌رسان سروش، توانست بیشترین امتیاز فنی را کسب کند. پیام‌رسان گپ نیز بر اساس معیارهای یادشده، در این ارزیابی در رتبه دوم ایستاد.

در این جلسه که با حضور دکتر مرتضی رحیمی مدیرعامل شرکت توسعهٔ فناوری رسانه سروش، دکتر علی انجیدنی مدیرعامل پیام‌رسان گپ، مهندس ایمان عیسی‌زاده مدیر فنی پیام‌رسان سروش و محمد تهرانی مدیر بازاریابی گپ برگزار شد، راه‌های مختلف توسعه خدمات مشترک برای کاربران دو پیام‌رسان بررسی شد.

مدیران سروش و گپ در این جلسه توافق کردند در کنار توسعه پیام‌رسان خود برای ارائه خدمات بهتر به کاربران، امکان توسعه خدمات مختلف از جمله ایجاد فضای مشترک برای مدیریت کانال‌ها و استفاده از زیرساخت مشترک برای ارسال و دریافت فایل را نیز بررسی کنند تا با گسترش خدمات مشترک، تجربه کاربری بهتری برای مخاطبان پیام‌رسان‌های برتر ایرانی فراهم شود.

برگزاری این نشست‌ها، نویددهنده توسعه خدمات مشترک بین این دو پیام‌رسان ایرانی است و شایعات منتشرشده درباره احتمال ادغام سروش و گپ را تقویت می‌کند.

1 نظر
  1. علی می‌گوید

    سروش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.