راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سه خدمت جدید در سامانه اینترنت بانک کارآفرین ارائه شد

امکان انتقال وجه داخلی بین حساب‌های نزد بانک کارآفرین به‌صورت گروهی و مشاهده سوابق و پیگیری انتقال وجه داخلی گروهی در سامانه اینترنت بانک کارآفرین (کارانت) فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، در راستای تکمیل و گسترش خدمات بانکداری الکترونیک، سرویس جدید انتقال وجه داخلی گروهی در سامانه اینترنت بانک کارآفرین (کارانت) آماده بهره‌برداری توسط مشتریان بانک است.

این خدمت به همراه سرویس پیگیری و مشاهده سوابق تراکنش انتقال وجه داخلی گروهی برای استفاده مشتریان واجد شرایط سامانه اینترنت بانک ایجادشده است. مشتریان با استفاده از خدمات نام‌برده می‌توانند طی یک درخواست، نسبت به انتقال وجه از یک حساب خود (به‌عنوان حساب مبدأ) به چند حساب مقصد داخلی نزد بانک کارآفرین اقدام کنند.

کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی که از دستگاه تولید رمز یکبارمصرف (OTP) برای ورود و انجام تراکنش مالی در اینترنت بانک استفاده می‌کنند و خدمات مالی با استفاده از دستگاه تولید رمز یکبارمصرف (OTP) را فعال کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل از خدمت ایجادشده در محیط اینترنت بانک، برای انتقال وجه به‌صورت گروهی (دسته‌ای) تا سقف مشخص‌شده و مجاز برای انجام انتقال وجه‌های داخلی استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.