راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فراخوان ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپ تریگر شهرتک

0

بانک شهر با همکاری دانشگاه صنعتی شریف هم‌زمان با تغییرات فناورانه در صنعت بانکداری، دهمین رویداد استارت‌آپ تریگر با موضوع کاربرد فناوری‌های نوین در محصولات و خدمات مالی و بانکی را برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، استارت‌آپ تریگر یک رویداد آموزشی، ترویجی، رقابتی است که طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری آن بر عهدهٔ ستاک (ستاد توسعه ایده‌های کارآفرینانه) است.

دهمین دوره از این رویداد از ۲۸ مهرماه تا ۴ آبان ماه سال ۹۷ با همکاری مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفتهٔ دانشگاه صنعتی شریف و بانک شهر برگزار خواهد شد و در مدت ۶ روز صاحبان ایده را با فضای استارت‌آپی آشنا می‌کند.

در ۴ روز اول، کارگاه‌های آموزشی، دیدار با چهره‌های موفق استارت‌آپی و انجام ملاقات‌های سریع صورت گرفته و دو روز پایانی، بر تشکیل تیم‌های ایده پردازی و رقابت این تیم‌ها با یکدیگر تمرکز و درنهایت در عصر روز پایانی ایده‌ها داوری وجوایزبه تیم‌های برتر اهدا می‌شود.

در این راستا بانک شهر به‌عنوان بانکی پیشرو در حوزه خدمات الکترونیک باهدف آشنایی ایده پردازان با فضای بانکداری و معرفی پتانسیل این بانک جهت بهره‌برداری از ایده‌های نو در این رویداد حضورداشته و آمادگی خود را جهت حمایت و سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌های برتر اعلام می‌کند.

علاقه‌مندان و صاحبان ایده از طریق سایت ستاک به نشانی setak.sharif.ir می‌توانند در این رویداد ثبت‌نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه حمایت با شماره‌های ۸۳۳۶۴۶۵۹ و ۸۳۳۶۴۹۷۷ اداره برنامه‌ریزی و تحقیقات بانک شهر و جهت آگاهی از جزئیات این رویداد با شماره ۶۶۱۶۶۳۳۵ دبیرخانه رویدادهای دانشگاه صنعتی شریف تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.