راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حمایت فناپ پرداخت از مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف

فناپ پرداخت به‌منظور حمایت از جوانان کشور، از مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فناپ پرداخت، سومین دوره مسابقه کدنویسی مبهم طی دو مرحله مقدماتی و نهایی در صبح و عصر برگزار می‌شود که در این مسابقات هر تیم برای شرکت در رویداد باید به ناخواناترین شکل ممکن، برنامه‌ای به زبان C++ بنویسد که با هر بار اجراشدن، رشته‌ای معین به طول حداقل یک و حداکثر سه کاراکتر را روی صفحه‌نمایش چاپ کند. البته این رشته باید همواره ثابت باشد، نه آنکه در هر بار اجرا، رشته‌ای متفاوت چاپ کند و یا اینکه با انتقال به کامپیوتری دیگر، خروجی متفاوتی بدهد.

آن‌طور که دبیرخانه این مسابقه می‌گوید، هدف از برگزاری مسابقه کدنویسی صرفاً یک رقابت فنی بین افراد نیست، بلکه قرار است در این رویداد دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان افزایش یابد و مهارت و دانش کسب‌شده در صنعت فناوری اطلاعات کشور مورداستفاده قرار گیرد و شرکت‌کنندگان مسابقه بعدازاین رویداد وارد بازار کار کشور شوند.

فناپ پرداخت که یکی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک است، باهدف جذب و حمایت افراد نخبه و همچنینی ارتباط بیشتر صنعت فناوری اطلاعات، بازار و دانشگاه ضمن حمایت از سومین دوره مسابقات کدنویسی مبهم شریف، در نمایشگاه جانبی آن حاضر می‌شود.

این دوره از مسابقات، توسط پارک علم و فناوری، آریا راد شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ ۷ شهریورماه در باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان شریف برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.