راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تقدیر پرفسور یحیی کمالی‌پور از دکتر مهدی محسنیان‌راد

در پی اعلام برگزاری مراسم تجلیل از سی سال خدمات علمی دکتر مهدی محسنیان‌راد در توسعه و تعمیق دانش ارتباطات، پروفسور یحیی کمالی‌پور، استاد برجسته علوم ارتباطات و رئیس دپارتمان ارتباطات و هنرهای زیبای دانشگاه پوردو آمریکا پیام تبریکی صادر کرد.

دکتر مهدی محسنیان‌راد

متن کامل این پیام چنین است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سال‌هاست که دکتر مهدی محسنیان‌راد را می‌شناسم و افتخار همکاری‌های متعدد علمی، شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی، تبادل نظر، و چاپ یک مقاله مشترک با ایشان درباره تاریخ روابط‌عمومی در نشریه انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) را داشته‌ام.

همواره با ایشان در تماس بوده و از نوشته‌ها و کتاب‌های مفیدشان بهره برده‌ام؛ از جمله کتاب چند جلدی «ایران در چهار کهکشان ارتباطی» که اثری ماندگار، فوق‌العاده، پرمحتوا، مستند، و نشانگر عشق و علاقه این استاد اندیشمند، پرانرژی، و موفق به حوزه ارتباطات و دغدغه همیشگی ایشان برای ارتقاء سطح علمی این رشته در ایران است.

به این همکار و دوست ارجمند می‌بالم و بسیار خرسندم که برگزارکنندگان هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک تصمیم گرفته‌اند که از سه دهه فعالیت علمی و تحقیقی دکتر محسنیان‌راد قدردانی کنند. پیشاپیش به این استاد گرانقدر ارتباطات تبریک می‌گویم و برایشان تندرستی، سرافرازی، و موفقیت روزافزون آرزو دارم. یحیی کمالی‌پور.

 

این مراسم همزمان با برگزاری هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

منبع: دبیرخانه دائمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.