راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک‌های مهر اقتصاد و صنعت و معدن هم به بله پیوستند

با پیوستن بانک‌های مهر اقتصاد و صنعت و معدن، ۱۸ بانک و موسسه مالی تحت پوشش سرویس بانکی پیام‌رسان «بله» قرارگرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با پیوستن دو بانک مذکور به «بله»، اکنون امکان انجام خدمات بانکی از مبدأ 18 بانک ملی ایران، سامان، ایران‌ زمین، انصار، آینده، پست‌ بانک، کشاورزی، شهر، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، دی، پارسیان، ملت، سرمایه، تجارت، اقتصاد نوین، مهر اقتصاد و صنعت و معدن در این پیام‌رسان فراهم‌شده است و کاربران می‌توانند از کارت‌های این بانک‌ها به‌عنوان کارت مبدأ استفاده کنند.

مهر اقتصاد هنوز عضو شبکهٔ شتاب نیست؛ به همین دلیل امکان پرداخت و خرید با آن وجود ندارد و کارت به کارت تنها بین کارت‌های مهر اقتصاد با یکدیگر فعال است.

بله تنها پیام‌رسان بومی باقابلیت انجام خدمات بانکی است که علاوه بر دارا بودن قابلیت‌های ارتباطی دیگر پیام‌رسان‌ها، انواع خدمات بانکی از قبیل اعلام موجودی، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور و … را نیز داراست.

همچنین کاربران بله می‌توانند در حین استفاده از فضای یک پیام‌رسان، هم‌زمان درخواست پول نیز بدهند. بله نخستین پیام‌رسانی است که زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است. این پیام‌رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه‌یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین‌شده است. اکنون بیش از یک‌میلیون و 900 هزار نفر کاربر، عضو این پیام‌رسان هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.