راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسعه بانکداری دیجیتال از اهداف مهم بانک ایران‌ زمین در سال‌های آینده است

0

نشست مجامع عمومی فوق‌العاده و عادی به‌طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک ایران‌ زمین با حضور اکثریت سهامداران با تصویب صورت‌های مالی در هتل ارم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران‌زمین، در تاریخ ۷ تیرماه، ۷۵ درصد صاحبان سهام این بانک گرد هم آمدند تا در خصوص مهم‌ترین موضوعات مرتبط با سهام بانک دست به تصمیم‌گیری بزنند.

در ابتدای جلسه، مجید شایسته رئیس هیئت‌مدیره بانک، ضمن خوش‌آمد گویی به حضار و ارائه گزارش بانک را در مسیر اعتلا و ارتقای کارآمدی دانست.

بعد از سخنان، هیئت‌رئیسه مجمع بانک انتخاب شد و با حضور نماینده بورس، بازرس قانونی ناظرین مجمع، مدیرعامل و منشی جلسه این نشست کار خود را رسماً آغاز کرد. در ادامه این جلسه پورسعید مدیرعامل بانک گزارشی از وضعیت بانک در سال مالی ۹۵ را به سمع و نظر حاضران رساند.

پورسعید گفت: «از دستاوردهای بانک در سال ۹۵ توسعه بانکداری دیجیتال و سوپرمارکت‌های مالی، ارائه خدمات و محصولات مشتری محور، توانمندسازی نیروی انسانی، توسعه همکاری با فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها و توسعه نام تجاری که درنهایت منجر به ایجاد ارزش‌افزوده برای گروه‌های ذینفع خواهد شد، صورت گرفته است.»

او افزود: «در سال ۹۵ اقدامات ویژه‌ای در حوزه فن‌آوری اطلاعات در بانک ایران‌ زمین ازجمله راه‌اندازی سامانه‌های هوش تجاری یا BI، کشف تقلب، مدیریت ریسک، بازرسی، تمکن مالی، صیاد و پیوند انجام شد.»

پورسعید گفت: «بهره‌برداری از همراه بانک جدید بانک ایران‌زمین با امکانات ویژه و پروژه کارت چندمنظوره شامل دانشجویی، کارت اعتباری و نخبه کارت از اقدامات دیگر بانک است.»

مدیرعامل بانک ایران‌ زمین در ادامه مباحث خود افزود: «در حوزه سرمایه انسانی و آموزش اقداماتی از قبیل اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، طراحی و تدوین آزمون‌های استخدامی و ارتقاء مشاغل، تهیه و تدوین برنامه جامع استعدادیابی و پرورش استعدادها و برنامه‌ریزی به‌منظور تعیین نیروی انسانی و تخصص‌های موردنیاز تا افق ۱۴۰۰ از اهم برنامه‌های بانک در حوزه آموزش و سرمایه انسانی بود.»

سپس بازرس قانونی نیز به ارائه گزارش پرداخت که از سوی مدیرعامل توضیحات لازم پیرامون آن ارائه شد. در این مجمع اعضای هیئت‌مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل انتخاب شدند و روزنامه‌های اطلاعات و دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه رسمی بانک تعیین شد.

سپس سهامداران بانک به بیان نظرات و پرسش‌های خود پرداختند که توسط مدیرعامل و قائم‌مقام مدیرعامل پاسخ‌های لازم داده شد و نظرات حضار در تصویب تصمیم‌های مجمع مؤثر واقع شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.