راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

15 تیر آخرین مهلت شرکت در فراخوان انتخاب کالای ایرانی فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات آخرین مهلت شرکت در فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را ۱۵ تیرماه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از کالای ایرانی، فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را اعلام کرد.

این وزارتخانه اعلام کرده که در سال حمایت از کالای ایرانی و به منظور ترویج محصولات داخلی در نظر دارد، پس از بررسی‌های مقدماتی توسط هیات داوری، با رأی و انتخاب مردم نسبت به معرفی کار خوب و با کیفیت ایرانی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام کند.

موضوعات محوری فراخوان شامل خدمات مبتنی بر ویدئو، خدمات و ابزارهای پایه فناوری اطلاعات، آموزش، بهداشت و سلامتی، تبلیغات و بازاریابی، جمع سپاری، حمل و نقل، خدمات ابری و CDN، خرده فروشی، رسانه، شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای وابسته، فناوری‌های مالی (فین‌تک)، خدمات عمومی، مدل و لباس و ابزارهای مبتنی بر نقشه است.

در همین حال موضوعاتی چون موسیقی، نیازمندی، توان یابان، پیام رسان، کاریابی، گردشگری، زنان و خانواده، محیط زیست، بازی و سرگرمی، تجهیزات، کالا و لوازم، کشاورزی، اینترنت اشیا (IOT)، سبک زندگی، کودک و نوجوان، دینی و مذهبی، امنیت، کتاب، خدمات غذا و رستوران، ورزش، فرهنگی و هنر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از دیگر محورهای این فراخوان است.

شرایط شرکت در فراخوان اعلام شده نیز مرتبط بودن محصول یا خروجی شرکت متقاضی با عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات و یا استفاده از پلتفرم‌های آن، حق شرکت هر محصول یا خروجی مرتبط با آن فقط یک بار در فراخوان و موقعیت فیزیکی شرکت متقاضی در محدوده جغرافیایی ایران عنوان شده است.

شرکت‌های متقاضی دارای این شرایط می‌توانند حداکثر تا تاریخ پانزدهم تیرماه فرم مرتبط با این جشنواره را از طریق مراجعه به سایت وزارت ارتباطات دریافت و تکمیل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.