راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نوبیتکس

نوبیتکس پل ارتباطی ایران با حرکت اقتصاد جهانی است و به منظور رفع نیاز کاربران ایرانی برای مبادله بی‌واسطه exchange انواع دارایی‌های دیجیتال با پول رایج ایران ایجاد شده است. هدف ما ایجاد بازاری امن و رسمی برای ارزهای رمزنگاری‌شده در داخل ایران است که نه‌تنها باعث جلوگیری از خروج ارز به اکسچنج‌های بین‌المللی می‌شود، بلکه سبب عادلانه شدن قیمت‌ها، جلوگیری از بلوکه شدن اموال ایرانیان در خارج از کشور، افزایش نقد شوندگی و درنهایت گسترش کاربرد فناوری زنجیره بلوک در ایران خواهد شد. نوبیتکس در حال حاضر از ارزهای رمزنگاری‌شده بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و تتر پشتیبانی می‌کند.

اولویت نخست نوبیتکس، ایجاد بستری امن برای مبادلات و حفظ دارایی‌های مشتریان است. به همین دلیل در تشکیل هسته‌ی اولیه تیم توسعه از برنامه‌نویسان دارای سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی امنیت سایبری استفاده شده است و برای اطمینان بیشتر از تدابیر امنیتی اتخاذ شده، با همکاری مراکز تحقیقاتی در دانشگاه صنعتی شریف، ارزیابی‌های امنیتی روی سامانه‌ی نوبیتکس با موفقیت انجام شده است.

این استارت‌آپ در ادامه کار خود، به حمایت و عرضه ارزهای رمزنگاری‌شده بومی و تسهیل تبادلات بین‌المللی کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های کوچک ایرانی با مشتریان بالقوه خارجی که اکنون به دلیل تحریم‌ها امکان استفاده از این فرصت‌ها میسر نیست، کمک خواهد کرد.

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۶

هم‌بنیان‌گذاران:

[mks_tabs nav=”horizontal”]
[mks_tab_item title=”امیرحسین راد”]

تحصیلات: دکتری مهندسی فرایند

سابقه کاری:  ۷ سال به‌عنوان مشاور در صنایع نفت و گاز

چندمین تجربه کارآفرینی: دومین

متولد ۱۳۶۵
[/mks_tab_item]
[mks_tab_item title=”سید محمدعلی آقامیر”]

تحصیلات: دکتری کنترل فرایندها

تجربه کارآفرینی: دومین

متولد ۱۳۶۵
[/mks_tab_item]
[/mks_tabs]

حوزه فعالیت: Money

تعداد نیروی انسانی: ۲۰ نفر

رقبا:

.

خدمات:

  • تبدیل چهار ارز رمزنگاری‌شده بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و تتر به ریال و بالعکس به‌صورت آنی و با سفارش گذاری به قیمت دلخواه از طریق مشتری
  • درگاه‌های پرداخت ارزهای رمزنگاری‌شده برای کسب‌وکارهای کوچک

.

ارزش‌افزوده:

  • نوبیتکس نخستین پلتفرم یا بازار مبادله رمزارزها در ایران است که با حذف واسطه‌ها، فضایی رقابتی برای تعیین قیمت این نوع دارایی‌ها فراهم می‌کند.
  • نوبیتکس با فراهم کردن امکاناتی همچون برداشت/واریز خودکار، امکان مبادله ۲۴ ساعته و رابط برنامه‌نویسی (API) یک زیرساخت اساسی برای استارت‌آپ‌های حوزه بلاکچین و خدماتی همچون نقل‌وانتقال بین‌المللی از طریق رمزارزها محسوب می‌شود.

.

مشتریان:

  • استارت‌آپ‌های با مشتری بین‌المللی
  • سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای رمزنگاری‌شده
  • متقاضیان پرداخت از طریق ارزهای رمزنگاری‌شده
  • صرافی‌ها

.

افتخارات:

  • حضور در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ به عنوان استارت‌آپ منتخب از سوی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن

.

دانلود لوگو با کیفیت نوبیتکس {PNG, JPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت:

تلفن: ۹۱۰۷۰۳۲۵-۰۲۱

دورنگار:

پست الکترونیک: info@nobitex.ir

نشانی:

استارت‌آپ نوبیتکس در شبکه‌های اجتماعی: