بانک‌ها

راه‌اندازی سامانه تسهیلات اینترنتی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای گسترش خدمات نوین بانکداری الکترونیک و آسان‌سازی در ارائه تسهیلات به مشتریان خود، سامانه تسهیلات اینترنتی را راه‌اندازی کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین‌الملل در این خصوص گفت: «بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای تکریم و ارج نهادن به مشتریان وفادار و باهدف صرفه‌جویی در وقت و کاهش تعداد مراجعه آنان به شعب جهت پیگیری تسهیلات درخواستی به طراحی و راه‌اندازی سامانه تسهیلات آنلاین مبادرت نموده است.»

با افتتاح این سامانه تمامی دارندگان حساب نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که متقاضی دریافت تسهیلات می‌باشند، می‌توانند با مراجعه به سایت بانک به آدرس www.qmb.ir و انتخاب سامانه تسهیلات آنلاین نسبت به تکمیل سیستمی مشخصات خود و ضامنین و همچنین بارگذاری مستندات موردنیاز اقدام و درخواست خود را به‌صورت اینترنتی جهت بررسی به شعبه مربوطه ارسال نمایند.

پس از انجام بررسی از سوی شعبه و با دریافت پیامک از سوی بانک، وام‌گیرنده به همراه ضامنین پس از هماهنگی‌های قبلی جهت تطبیق مدارک هویتی و امضاء مدارک و مستندات پرونده فیزیکی تسهیلات به شعبه مربوطه مراجعه می‌کنند.

رئیس اداره اعتبارات و بین‌الملل تصریح کرد: «این سامانه باهدف تسریع در انجام امور، کاهش رفت‌وآمدها و کمک به بهبود محیط‌زیست، امکان تبادل سریع‌تر اطلاعات موردنیاز بانک برای دریافت تسهیلات، امکان پایش و پیگیری پرونده‌ها توسط متقاضیان و به‌طورکلی زمینه‌سازی بیشتر برای استقرار نظام بانکداری سبز طراحی‌شده است و مشتریان می‌توانند فایل راهنمای کامل را جهت بهره‌برداری از سایت بانک تهیه نمایند.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید