بانک‌ها

اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک دی تعیین شدند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک دی با حضور بیش از ۷۰ درصد سهامداران صبح سه‌شنبه ۱۶ خرداد به‌منظور انتخاب اعضای هیئت‌مدیره جدید تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، این مجمع با حضور نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نماینده سازمان بورس اوراق بهادار، حسابرس رسمی بانک دی، نمایندگان سهامداران حقوقی و حقیقی بانک دی برگزار شد.

در این مراسم، میرمردای نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس مجمع، با تقدیر از اعضای قبلی هیئت‌مدیره بانک دی که در شرایط اقتصادی موجود توانستند بانک دی را هدایت کنند، اظهار کرد: «در دی‌ ۹۵ مقرر شد اعضای جدید هیئت‌مدیره منصوب شوند که در این مدت برای صیانت از حقوق سهامداران، به دنبال معرفی افراد علمی، متخصص و کارآزموده به بانک مرکزی بودیم.»

ببینید: محمدرضا قربانی مدیرعامل بانک دی شد

در ادامه این مراسم رأی‌گیری به‌صورت کتبی از سهامداران انجام شد و پس از شمارش آراء اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک دی به شرح ذیل انتخاب شدند:

  1. حسن علی قنبری ممان (عضو اصلی)
  2. محمدرضا قربانی (عضو اصلی)
  3. رضا سهم دینی (عضو اصلی)
  4. اکبر پور مظاهری (عضو اصلی)
  5. علی فتحعلی (عضو اصلی)
  6. رضا دولت‌آبادی (عضو اول علی‌البدل)
  7. سکینه کشاورز (عضو دوم علی‌البدل)

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */