شرکت‌ها

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ایران کیش یک سال دیگر تمدید شد

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت ایران کیش موفق به تمدید گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای یک سال دیگر در حوزه کیفیت شد.

به گزراش روابط عمومی ایران کیش، تفکر استراتژیک، ایده‌های نوآورانه، اثربخشی فعالیت‌ها در CRM و کار گروهی، اخذ رتبه برترین شرکت در رشد سریع بین شرکت‌های پرداخت (PSP)، تفکر چابک‌سازی و نگهداری و رضایتمندی مشتریان در حوزه پشتیبانی به‌عنوان نقاط قوت شرکت ایران کیش از سوی ممیزی گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ اعلام شده است.

اخذ ایزو ۹۰۰۱ بیانگر این موضوع است که یک سازمان در حوزه عملکردی و حوزه فرایندی، دارای کیفیت مناسب مبتنی بر یک استاندارد جهانی است. ایران کیش در سال ۹۵، بدون هیچ عدم انطباقی موفق به اخذ گواهینامه مذکور شد.

اجرای بهبود مستمر فرایندها، ممیزی‌های برنامه‌ریزی‌شده داخلی و خارجی در سازمان و تلاش برای اخذ مجدد و تمدید این گواهینامه در سال ۹۶ از برنامه‌های آتی شرکت ایران کیش است و قراراست تا اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ با مهاجرت از نسخه ۲۰۰۸ به نسخه ۲۰۱۵ صورت بگیرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید