شرکت‌ها

ایران کیش در شاخص حاشیه سود خالص شرکت‌های پرداخت، اول شد

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در هشتمین دوره مسابقه ملی بهره‌وری که هرساله مرکز ملی اندازه‌گیری شاخص‌های بهره‌وری ایران آن را برگزار می‌کند، ایران کیش در شاخص حاشیه سود خالص رتبه نخست را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، این رتبه بر اساس صورت‌های مالی شرکت‌ها منتهی به پایان سال ۹۴ به ایران کیش تعلق گرفته است و کسب آن مزیتی بزرگ برای ایران کیش است رتبه نخست در شاخص حاشیه سود خالص، بیانگر آن است که این شرکت توانسته به جهت درآمدزایی و افزایش درآمدها و از طرفی کاهش هزینه‌ها بهترین شرکت خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور باشد.

ایران کیش در سایر شاخص‌های هشتمین مسابقه ملی بهره‌وری نیز میانگینی بالاتر از میانگین گروه شرکت‌های پرداخت را کسب کرده است. همچنین ایران کیش در شاخص‌های بهره‌وری سرمایه و بهره‌وری کل عوامل نیز نامزد دریافت جایزه شد.

پیش‌ازاین، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان این عنوان را از آن خود کرده بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید