خبر

صفحه ورود و ثبت‌نام سامانه بام تغییر کرد

صفحه ورود و ثبت‌نام در سامانه بام با هدف اینکه کاربران بتوانند در استفاده از آن تجربه کاربری بهتری داشته باشند، تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده ورزی سداد، پس از گذشت حدود دو سال از راه‌اندازی و فعالیت سامانه بام و باوجوداینکه تاکنون حدود یک‌میلیون و دویست هزار کاربر عضو «بام» شده‌اند، در راستای ارتقای کیفیت و تسهیل فرآیندهای عضویت و ورود به سامانه بام، تصمیم بر آن شد که نظرات، پیشنهادها و بازخوردهای کاربران این سامانه جمع‌آوری‌شده و در جلسات متعدد فنی موردبررسی قرار گیرد و بر همین پایه تغییرات و اصلاحاتی کاربرپسند در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس نتایج به دست آمده شده در جلسات کارشناسی، تیم فنی توسعه سامانه بام با مدنظر قرار دادن سلیقه کاربران و بهره‌گیری از توان و تخصص خود به بازطراحی، تفکیک و پیاده‌سازی دو صفحه مجزا برای عضویت و ورود به سامانه بام پرداخت. ساده‌سازی و بهبود تجربه کاربری، تسهیل فرآیند و هدایت کاربر در مسیر عضویت از مزایای اصلی این تغییر است.

تغییر یاد شده در نسخه جدید سامانه بام از تاریخ ۲۵ مردادماه برای تمامی کاربران و مشتریان بانک ملی ایران به بهره‌برداری رسیده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۱ دیدگاه