راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

معرفی توریست کارت تجارت در کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک

یازدهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک با محوریت توریسم و سلامت با حضور بانک تجارت برگزار شد. در این همایش که جمعه ۲۵ فروردین ماه با حضور چندین بانک داخلی و شرکت داخلی و بین‌المللی در هتل عباسی اصفهان برپا شد، اوضاعی معاون مدیرعامل بانک تجارت در امور فناوری اطلاعات به سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، او در سخنرانی خود ابتدا به اهداف عالی کشور در جذب توریست اشاره و آخرین وضعیت صنعت گردشگری در جهان را تشریح کرد. اثر مستقیم صنعت گردشگری در تولید ناخالص داخلی و اشتغال ازجمله مباحثی بود که معاون مدیرعامل بانک تجارت در همایش به آن پرداخت.

معرفی توریست کارت تجارت به‌عنوان خدمتی نوین از بانک تجارت بخش دیگر سخنان اوضاعی بود. او در این خصوص خاطرنشان کرد: «بانک تجارت با طراحی این خدمت کوشیده است تا دسترسی به خدمات پرداخت در داخل کشور را برای گردشگران خارجی تسهیل کند.»

معاون مدیرعامل افزود: «تمام مراحل ثبت‌نام برای درخواست توریست کارت، شارژ مجدد کارت و سایر خدمات از طریق نرم‌افزارهای قابل‌نصب بر تلفن همراه و یا از طریق سامانه‌های اینترنتی قابل انجام است.»

اوضاعی در ادامه کانال‌های فروش توریست کارت را سامانه‌های تحت وب توریست کارت، نرم‌افزار موبایلی، نقاط مرزی، شعب منتخب بانک، دفاتر نمایندگی توریست کارت و شرکت‌های کارگزار تورهای ایران عنوان کرد.

در پایان این همایش، تندیس یازدهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک به اوضاعی معاون مدیرعامل بانک تجارت به خاطر حمایت این بانک در برگزاری این رویداد اعطا شد.

سخنرانانی از کشورهای آلمان، انگلستان، کره جنوبی و چند دانشگاه و بانک کشور در این همایش به طرح مباحثی پیرامون تجارت الکترونیک و توریسم و سلامت پرداختند. بانک تجارت در حاشیه یازدهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک با برپایی غرفه و حضور کارشناسانی از بخش‌های مختلف خود ازجمله بانکداری شرکتی، فناوری اطلاعات، بازاریابی، مدیریت شعب اصفهان و روابط عمومی و همچنین شرکت ایران کیش به‌عنوان PSP پشتیبانی‌کننده توریست کارت به تشریح خدمات نوین خود برای شرکت‌کنندگان پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.