پی‌تک (PayTech)

دریافت کارت بلیت نیم‌بهای یکساله اتوبوس و مترو برای دانش‌آموزان و دانشجویان

طبق مصوبه چهل و هفتمین جلسه رسمی- علنی- فوق‌العاده شورای اسلامی شهر تهران (دور چهارم) به تاریخ یکشنبه چهارم اسفند سال ۱۳۹۲ کارت بلیت‌های ویژه‌ای با ۵۰ درصد تخفیف برای استفاده دانش‌آموزان و دانشجویان در مترو و سامانه اتوبوس‌رانی در نظر گرفته شده است.

مطلب به‌روز چگونگی دریافت کارت متروی دانش‌آموزی و دانشجویی / آموزش گام به گام را در راه پرداخت ببینید.

.

صفحه ثبت سفارش انواع کارت بلیت نیم‌بهای یکساله اتوبوس و مترو

کارت یکساله با نام دومنظوره (مترو – اتوبوس)

کارت ویژه دانش آموزی

کارت ویژه جانبازان ۲۵% و معلولان

کارت ویژه مدد جویان کمیته امداد

کارت ویژه مدد جویان سازمان بهزیستی

.

بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، کارت بلیت الکترونیک مدت‌دار مترو و اتوبوس و دومنظوره و نیز کارت‌های دارای تخفیف ویژه به‌منظور ترغیب و تشویق شهروندان به استفاده بیشتر از ناوگان حمل‌ونقل عمومی و نیز ارائه یارانه هدفمند به گروه‌‌های مشمول حمایت از جمله دانشجویان و دانش‌آموزان صادر و در اختیار گروه‌های هدف قرار می‌گیرد.

تشکری هاشمی معاون شهرداری تهران می‌گوید: «طبق برآوردهای موجود بیش از دو میلیون دانش‌آموز و دانشجو در تهران مشغول به تحصیل هستند که مصوبه «نظام یکپارچه بلیت الکترونیک شهر تهران»، ۵۰ درصد تخفیف برای دانش‌آموزان و دانشجویان تعیین نموده است.»

kiosk-ezpay-eticket-Index-way2pay-93-02-20

ثبت‌نام و پرداخت بهای کارت‌های دانش‌آموزی و دانشجویی انحصاراً و تماماً از طریق پورتال شهرداری تهران به نشانی اینترنتی eticket.tehran.ir صورت می‌پذیرد. پس از ثبت‌نام و پرداخت وجه مربوطه و ارسال پیامک قطعی فرآیند سفارش خرید، کارت صادرشده از طریق پست‌ برای متقاضیان ارسال می‏‌شود، ضمن این‌که راهنمای نحوه ثبت‌نام و مدارک موردنیاز، در وب‌سایت eticket.tehran.ir ارائه شده است.

 منبع: وبسایت eticket.tehran.ir / هفته‌نامه عصر ارتباط؛ شماره ۶۹۰

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۶ دیدگاه