راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شش تیم منتخب رویداد «بینو» معرفی شدند

رویداد «بینو» که توسط شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین وابسته به بانک پارسیان با همکاری شتاب‌دهنده دیموند برگزار شده بود، به پایان رسید و شش تیم برنده این رویداد هم معرفی شدند. طی مراسمی در روزهای هفتم و هشتم مرداد در شرکت کاسپین از این تیم‌ها تقدیر شد.

تیم‌های «نزدیک»، «Say»، «کاپ‌دیس»، «سیدوک»، «چسب» و «قوت ایرانی»، تیم‌های برنده رویداد هستند و به منظور تقدیر و تشکر از این تیم‌ها جوایز نقدی به ترتیب به مبلغ یک میلیون، دو میلیون، ۲/۵ میلیون، سه میلیون، پنج میلیون و هفت میلیون تومان به آنها تعلق گرفت.

«بینو» دومین رویداد ارائه ایده‌ها، محصولات و راهکارهای نوآورانه و فناورانه توسط صاحبان ایده و یا محصول با محوریت حوزه‌های فین تک، اینشورتک، بانکداری باز، بلاکچین و غیره است که ۲۰ خرداد ماه برگزار شد. ۳۵ تیم در این رویداد ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۵ تیم در حوزه فین‌تک، ۶ تیم در حوزه شهر هوشمند و ۴ تیم در حوزه خدمات بودند.

پس از تشکیل تیم ارزیابی اولیه تیم‌ها، ۱۵ تیم به مرحله دوم ارزیابی و داوری رسیدند. این تیم‌ها بعد از ارائه کوتاهی از کسب‌وکارشان توسط داوران ارزیابی و در نهایت ۶ تیم برتر توسط داوران انتخاب شدند. تیم ارزیابی شامل نمایندگان بانک پارسیان، هلدینگ داده‌پردازی، کاسپین و دیموند می‌شد.

به گفته کسری دولت‌خواهی مدیر نوآوری و توسعه بازار کاسپین، در این رویداد فرصت شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های همکاری با بانک پارسیان، شرکت کاسپین و سایر شرکت‎های وابسته به بانک پارسیان مهیا شد، در نتیجه طبق توافقات انجام‌شده با تیم‌ها، قرار بر این شد که در قسمت‌های مختلف اکوسیستم پارسیان از طرح‌ها و محصولات تیم‌های برتر استفاده شود و مذاکرات اولیه هم انجام و تفاهم‌ها تقریبا نهایی شده است.

رویداد اهدای جوایز به تیم‌های منتخب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد و به همین خاطر تیم‌ها به‌صورت جداگانه و از هر تیم دو نفر به‌عنوان نماینده، هرکدام در ساعات مشخصی در شرکت کاسپین حضور داشتند تا پس از پرسش و پاسخ درخصوص طرح پیشنهادی‌شان، جوایزشان را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.