راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

شش تیم منتخب رویداد «بینو» معرفی شدند

0

رویداد «بینو» که توسط شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین وابسته به بانک پارسیان با همکاری شتاب‌دهنده دیموند برگزار شده بود، به پایان رسید و شش تیم برنده این رویداد هم معرفی شدند. طی مراسمی در روزهای هفتم و هشتم مرداد در شرکت کاسپین از این تیم‌ها تقدیر شد.

تیم‌های «نزدیک»، «Say»، «کاپ‌دیس»، «سیدوک»، «چسب» و «قوت ایرانی»، تیم‌های برنده رویداد هستند و به منظور تقدیر و تشکر از این تیم‌ها جوایز نقدی به ترتیب به مبلغ یک میلیون، دو میلیون، ۲/۵ میلیون، سه میلیون، پنج میلیون و هفت میلیون تومان به آنها تعلق گرفت.

«بینو» دومین رویداد ارائه ایده‌ها، محصولات و راهکارهای نوآورانه و فناورانه توسط صاحبان ایده و یا محصول با محوریت حوزه‌های فین تک، اینشورتک، بانکداری باز، بلاکچین و غیره است که ۲۰ خرداد ماه برگزار شد. ۳۵ تیم در این رویداد ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۵ تیم در حوزه فین‌تک، ۶ تیم در حوزه شهر هوشمند و ۴ تیم در حوزه خدمات بودند.

پس از تشکیل تیم ارزیابی اولیه تیم‌ها، ۱۵ تیم به مرحله دوم ارزیابی و داوری رسیدند. این تیم‌ها بعد از ارائه کوتاهی از کسب‌وکارشان توسط داوران ارزیابی و در نهایت ۶ تیم برتر توسط داوران انتخاب شدند. تیم ارزیابی شامل نمایندگان بانک پارسیان، هلدینگ داده‌پردازی، کاسپین و دیموند می‌شد.

به گفته کسری دولت‌خواهی مدیر نوآوری و توسعه بازار کاسپین، در این رویداد فرصت شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های همکاری با بانک پارسیان، شرکت کاسپین و سایر شرکت‎های وابسته به بانک پارسیان مهیا شد، در نتیجه طبق توافقات انجام‌شده با تیم‌ها، قرار بر این شد که در قسمت‌های مختلف اکوسیستم پارسیان از طرح‌ها و محصولات تیم‌های برتر استفاده شود و مذاکرات اولیه هم انجام و تفاهم‌ها تقریبا نهایی شده است.

رویداد اهدای جوایز به تیم‌های منتخب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد و به همین خاطر تیم‌ها به‌صورت جداگانه و از هر تیم دو نفر به‌عنوان نماینده، هرکدام در ساعات مشخصی در شرکت کاسپین حضور داشتند تا پس از پرسش و پاسخ درخصوص طرح پیشنهادی‌شان، جوایزشان را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.