راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

شرکت کاسپین رویداد جذب و حمایت از ایده‌های نوآورانه، «بینو» را برگزار می‌کند

0

شرکت کاسپین پس از برگزاری رویداد «اینو باش» در سال گذشته، رویداد «بینو» را با هدف شناسایی و حمایت از استارت‌آپ‌ها و ایده‌های برتر در سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کاسپین، رویداد «بینو» دومین رویداد ارائه ایده‌ها، محصولات و راهکارهای نوآورانه و فناورانه توسط صاحبان ایده و یا محصول با محوریت حوزه‌های فین‌تک، اینشورتک، بانکداری باز، بلاکچین و … است که توسط شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین وابسته به بانک پارسیان با همکاری شتابدهنده دیموند برگزار می‌شود.

رویداد «بینو» طی سه مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول تیم‌های متقاضی شرکت در رویداد، ثبت‌نام کرده و اطلاعات لازم در خصوص اعضای تیم و کسب‌وکار خود را ارائه می‌دهند. در مرحله دوم اطلاعات تیم‌های متقاضی توسط کمیته علمی ارزیابی شده و تیم‌های برتر جهت ارائه در روز رویداد انتخاب خواهند شد.

در روز رویداد بینو که در تاریخ ۵ اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود، تیم‌های منتخب ضمن ارائه کوتاه از کسب‌وکار خود، توسط تیم داوری، ارزیابی شده و تیم‌های برگزیده معرفی خواهند شد. در این رویداد امکان شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های همکاری بی‌نظیر با بزرگترین بانک خصوصی کشور و شرکت‌های تخصصی حوزه مالی و بانکی امکان پذیر خواهد بود.

برای تمام صاحبان کسب‌وکارهای نوپا یا محصولات فناورانه و نوآورانه امکان شرکت در این رویداد وجود خواهد داشت اما اولویت پذیرش برای حضور با تیم‌هایی خواهد بود که نمونه اولیه محصول آنها آماده بوده و در حوزه فین‌تک، اینشورتک، بانکداری باز و بلاکچین فعال باشند.

ثبت نام رویداد از تاریخ ۱۰ دی‌ماه تا تاریخ ۱۰ بهمن، به طور رایگان از طریق لینک https://evnd.co/G3tfT انجام می‌شود اما لازم به یادآوری است که حضور در رویداد منوط به ارزیابی و پذیرش اولیه خواهد بود.

اخبار رویداد را می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی و سایت شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین و شتابدهنده دیموند دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.