راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پارس بیت

مجموعه پارس بیت فعال در حوزه فناوری بلاکچین و خریدوفروش رمز ارزها است. این مجموعه از سال 1396 بر بستر وب آغاز به کار کرد درحالی‌که تمامی اعضاء و فعالان این مجموعه، از سال 2015 به‌صورت کاملا تخصصی و کارشناسی شده در این حوزه فعال و محقق هستند. فعالیت‌های این مجموعه در 3 بخش اصلی به تکامل خود ادامه می‌دهد:

 • بارگذاری مقالات علمی

مجموعه پارس بیت با خلق ایده‌های کاربردی از طریق تحقیق‌های انجام شده و دستاوردهای مفید این حوزه در دنیا، اقدام به بارگذاری مقالات علمی در زمینه راهکارهای مبتنی بر بلاکچین در ایران می‌کند. در حال حاضر برخی از تحقیقات و طرح‌های پارس بیت در کشورهایی نظیر آلمان و کانادا استارت خورده است و در حال جذب سرمایه‌گذار در ایران هستیم. طرح‌های نظیر انرژی و داده‌کاوی و تلفیق آن‌ها با بلاکچین در ایران بخصوص در زمینه‌های صنعت و پزشکی، ازجمله راهکارهای این مجموعه است.

 • خریدوفروش رمز ارز

مجموعه پارس بیت با هدف خریدوفروش سالم مبتنی بر مشاوره و آموزش و در راستای خلق مشتریانی آگاه و با سواد در این حوزه قدم در این راه گذاشته است. به همین منظور و بر اساس پیروی از قوانین بانک مرکزی و نظام جمهوری اسلامی ایران، خریدوفروش رمز ارز را در ایران پیش‌گرفته‌ایم. معتقدیم فقر اطلاعاتی در این زمینه زیاد است و به این منظور سرمایه‌گذار را به حال خود واگذار نمی‌کنیم و خود را مسئول آموزش و آگاه‌سازی مشتریان میدانیم. همچنین در مجموعه پارس بیت، هر رمز ارزی به فروش نخواهد رسید و قبل از اعلام موجودی، تحقیق مفصلی در خصوص اصالت رمز ارزها و نوع کاربردشان و قابلیت سرمایه-گذاری بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد.

 • تجهیز، مشاوره و پشتیبانی خدمات ماینینگ

مجموعه پارس بیت مستقیما تامین کننده و تجهیز کننده تجهیزات ماینینگ در ایران و کشورهایی نظیر (ارمنستان، گرجستان، دبی، ترکیه، کانادا، روسیه و آلمان) است. همچنین در تجهیز 0 تا 100 فارم‌های رمز ارز و مشاوره‌های رایگان به سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان در این بخش نیز فعال است که البته این کار با همکاری متخصصان و کارشناسان با تجربه در این بخش صورت می‌گیرد. همچنین شبکه‌ای از ماینرهای ایران و جهان در مجموعه پارس بیت ایجاد شده است تا راحت‌تر به امکانات موردنیازشان دسترسی داشته باشند.

همچنین مفتخریم در طول فعالیت‌های حضور خود در اکوسیستم بلاکچین و رمز ارز ایران، جزء استارت‌آپ‌های برتر حوزه فین‌تک و حائز دریافت نشان خلاق از نهاد ریاست جمهوری در نمایشگاه تراکنش در سال 97 باشیم و در ادامه دستاوردهای خود امتیازاتی نظیر مقام آوری طرح‌ها و ایده‌های خود را در کنفرانس‌های بین‌المللی و جهانی داشته‌ایم.

همچنین انجمن رمز ارز ایران (گروه تلگرامی عام‌المنفعه به‌منظور افزایش سطح آگاهی علاقه‌مندان به این حوزه و تمیز دادن اطلاعات درست از غلط و جلوگیری از هرج‌ومرج اطلاعاتی در شبکه‌های مجازی) و سامانه دیجیتال کوین (نقشه جامع کریپتو در ایران و جهان و اطلاع‌رسانی حوزه رمز ارز و بلاکچین)، از استارت‌آپ‌های زیرمجموعه پارس بیت هستند که هرکدام به‌منظور و هدفی مشخص دایر شده‌اند.

 

سال شروع فعالیت: 1396

هم‌بنیان‌گذاران:

[mks_tabs nav=”horizontal”]
[mks_tab_item title=”سیده مهکامه شریفزاد”]

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار آزاد اسلامی

متولد 1368

سوابق کاری:

 • محقق و متخصص داده‌کاوی

چندمین تجربه کارآفرینی: اولین

[/mks_tab_item]
[mks_tab_item title=”کاوه بابایی”]

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش قدرت غیرانتفاعی

متولد 1369

سوابق کاری:

 • محقق و پژوهشگر حوزه انرژی

چندمین تجربه کارآفرینی: اولین

[/mks_tab_item]
[/mks_tabs]

حوزه فعالیت: ارزهای رمزنگاری شده (زنجیره بلوک)

تعداد نیروی انسانی: 8 نفر

رقبا:

 

خدمات:

 • خریدوفروش رمز ارز
 • ایده یابی بلاکچین و بارگذاری مقالات علمی
 • تولید محتوا آموزشی و خبری
 • خدمات، مشاوره، پشتیبانی تجهیزات ماینینگ
 • کارگاه آموزشی

 

ارزش‌افزوده:

 

افتخارات:

 • استارت‌آپ برتر حوزه فین‌تک در بخش رمز ارز
 • حائز دریافت نشان خلاق
 • چندین دوره پذیرش مقالات علمی در کنفرانس‌ها

 

دانلود لوگو با کیفیت پارس بیت {PNG, JPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.pars-bit.com

تلفن: 09122499469

دورنگار:

پست الکترونیک:

نشانی: کارگر شمالی، گیشا (کوی نصر)

پارس بیت در شبکه‌های اجتماعی: