راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

همکاری با ما

همکاری با راه پرداخت و دیگر رسانه‌های راه‌کار


راه پرداخت زیرمجموعه کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار است؛ در راه‌کار ما تلاش می‌کنیم با کمک گرفتن از بهترین فعالین حوزه رسانه و تولید محتوا برای حوزه‌های گوناگون اقتصاد نوآوری و اقتصاد دیجیتال رسانه‌های تخصصی خلق کنیم. راه پرداخت و دیگر رسانه‌های راه‌کار فلسفه رشد آهسته و پیوسته را دارند و در تمام فعالیت‌های راه‌کار منابع انسانی اولویت اول را دارند. از سال ۱۳۹۰ تا امروز بیشتر از این که رشد پرشتاب و انفجاری داشته باشیم تلاش کرده‌ایم آهسته و پیوسته رشد کنیم. در سال‌های سخت برای کسب‌وکارها بقا مهم‌ترین اصل است و توسعه باید آرام و پیوسته انجام شود. برای توسعه تیم چابک‌مان تلاش می‌کنیم کسانی را جذب تیم خود کنیم که هماهنگ با بقیه فعالیت کنند و دریچه‌های تازه‌ای را به روی همه ما باز کنند؛ هر فردی که وارد مجموعه ما می‌شود زمانی داریم تا به ارزیابی مناسبی از همدیگر برسیم. اینجا می‌توانید موقعیت‌های همکاری با راه پرداخت و دیگر رسانه‌های راه‌کار را مشاهده کنید.


در صورت تمایل رزومه و یا اعلام علاقمندی خود را از طریق ایمیل jobs@way2pay.ir یا فرم پایین این صفحه با ما در میان بگذارید.


کارشناس فروش


برای این نقش در راه پرداخت باید یک مهارت کلیدی داشته باشید: فروش. شما باید بتوانید محصولات و خدمات راه پرداخت را بفروشید. ما به دنبال گرگ وال استریت نیستیم ولی در جست‌وجوی کسانی هستیم که بتوانند در زمینه فروش محصولات و خدمات به ما کمک کنند. راه پرداخت یک موسسه رسانه‌ای کوچک است و خبری از ریخت و پاش‌های مرسوم در شرکت‌های بزرگ نیست. کارشناس فروش راه پرداخت ارتباط پیوسته و خوبی با مشتریان راه پرداخت برقرار می‌کند و به ما در توسعه مدل‌های جدید کسب‌وکار کمک می‌کند.


خبرنگار


برای این نقش در راه‌ پرداخت شما باید علاقمند به حوزه‌های نوآورانه دنیای مالی باشید؛ بورس و سرمایه‌گذاری، فناوری و به طور خاص فناوری اطلاعات و ارتباطات، نوآوری، کسب‌وکارها، بانکداری، پرداخت و بیمه از جمله حوزه‌هایی است که در راه پرداخت پوشش می‌دهیم. ما در راه پرداخت به صورت اختصاصی در زمینه فناوری‌های مالی یا فین‌تک تولید محتوا می‌کنیم و خبرنگارهایی که دوست دارند در زمینه‌های تخصصی رشد کنند راه پرداخت را فرصت خوبی برای توسعه خودشان خواهند یافت. به دنبال نیروهایی هستیم که به دنبال ساختن مسیر حرفه‌ای برای خود هستند و می‌خواهند یاد بگیرند.


مترجم


برای این نقش در راه پرداخت شما باید عاشق خواندن و نوشتن باشید و به یک زبان خارجی مسلط باشید. ما به دنبال کسانی نیستیم که فقط می‌توانند مطالب فارسی را به زبان‌های دیگر ترجمه کنند یا مطالب غیر فارسی را به زبان فارسی برگردانند؛ ما به دنبال کسانی هستیم که شوق یاد گرفتن دارند و می‌خواهند دیگران را هم دراین  شوق سهیم کنند.
ما در «انتشارات راه پرداخت» تا به حال بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب در حوزۀ فناوری‌های مالی، بانکداری، رمزارز، فلسفه و کارکرد پول و… منتشر کرده‌ایم. غالب این‌ کتاب‌ها ترجمه است و قصد داریم تیم خود را بزرگتر و کتاب‌های مفید بیشتری ترجمه کنیم. اگر به مباحث حوزه‌های فناوری مالی علاقه دارید و کار ترجمه می‌کنید، خودتان را به ما معرفی کنید. ما با همکاران حرفه‌ای، منظم و متعهد، قطعا تجربۀ همکاری خوبی خواهیم داشت.


حسابدار


برای این نقش در راه پرداخت شما باید عاشق حساب و کتاب باشید. باید درآمد و هزینه را خوب بشناسید و درک خوبی از بدهی و دارایی داشته باشید. حسابدار خوب به ما کمک می‌کند رابطه بهتری با بیمه و مالیات داشته باشیم و سود و زیان‌مان را به موقع و درست حساب کنیم. اگر می‌خواهید از فرصت توسعه دانش و مهارت‌های خودتان در یک محیط عملیاتی استفاده کنید شاید این همان فرصت باشد.


کارشناس تولید محتوا


برای این نقش در راه پرداخت شما باید توانایی خواندن و نوشتن داشته باشید و شیفته محتوا باشید. کارشناس تولید محتوا در راه پرداخت درباره محصولات و خدمات موسسه راه پرداخت می‌نویسد؛ کسی که در این نقش حضور دارد از شیوه‌های گوناگون تولید محتوا استفاده می‌کند تا مردم را در جریان خدمات راه پرداخت قرار بدهد.


کارشناس شبکه‌های اجتماعی


برای این نقش در راه پرداخت شما باید انواع شبکه‌های اجتماعی را بشناسید. فعالیت‌های ما در راه پرداخت متمرکز بر کسب‌وکارها است و کسی که می‌خواهد در این نقش موثر باشد باید مبانی تاثیرگذاری در فضای B2B را بداند. کارهایی که معمولا در شبکه‌های اجتماعی برای جذب مخاطب انجام می‌شود در راه پرداخت جواب نمی‌دهد؛ اینجا خبری از اینفلوئنسر مارکتینگ نیست! ما به دنبال افرادی هستیم که شیوه استفاده درست از شبکه‌های اجتماعی مناسب را می‌شناسند و دوست دارند در این زمینه عمیق‌تر شوند.


کارشناس حقوقی


برای این نقش در راه پرداخت باید تسلط خوبی بر قانون و مقرررات داشته باشید. راه پرداخت یک رسانه است و در زمینه فناوری‌های مالی فعالیت می‌کند. اگر می‌خواهید در این زمینه با راه پرداخت همکاری کنید باید بتوانید با مشاوره‌های خوب حقوقی به مادر بستن درست‌تر قراردادها کمک کنید و همچین ما را متوجه ریسک‌های قانونی موجود در مسیر کسب‌وکارمان کنید. کارشناس حقوقی نقش مهمی در ایجاد ثبات و آرامش در راه پرداخت دارد.


پژوهشگر


برای این نقش در راه پرداخت علاوه بر توانایی یافتن و مطالعه مطالب روز به زبان‌های اصلی باید توانایی خوبی در روایت کردن داشته باشید. در این نقش شما باید به صورت پیوسته از منابع دست اول بهترین تولیدات پژوهشی جهان را مطالعه کنید و توانایی خلاصه کردن مطالب بلند را داشته باشید. علاوه بر این ما در زمینه‌های گوناگون پژوهش‌هایی در فضای ایران انجام می‌دهیم و مهارت‌های موردنیاز برای انجام پژوهش در این زمینه مفید خواهد بود.


طراح و توسعه دهنده وب


برای این نقش در راه پرداخت شما باید علاوه بر تسلط بر نرم‌افزارهای گرافیکی در زمینه PHP, HTML, MySQL, CSS, jQuery نیز آگاهی نسبی داشته باشید تا بتوانید در پیاده سازی، ارتقاء و تولید محصولات جدید راه پرداخت نقش موثری داشته باشید. ما در راه پرداخت عاشق وردپرس هستیم و خیلی از محصولات راه پرداخت به کمک وردپرس ساخته شده است. بنابراین برای این نقش به دنبال کسی هستیم که او هم عاشق وردپرس باشد.


در صورت تمایل رزومه و یا اعلام علاقمندی خود را از طریق ایمیل jobs@way2pay.ir یا فرم پایین این صفحه با ما در میان بگذارید.