دنگی پال

دنگی پال به‌عنوان یک ایده استارت‌آپی، برای آسان کردن روند پرداخت‌های گروهی و انتقال وجه از اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به فعالیت کرد. در همین راستا پیام‌رسانی مالی ساختیم که راه‌حل مناسبی برای بهبود این روند باشد. در حال حاضر نسخه‌های iOS و اندروید در دسترس کاربران است.

دنگی پال خود را جزئی از جامعه فین‌تک ایران می‌داند اما با توجه به اهداف بلندمدت، به حوزه‌های دیگر نیز ورود پیدا خواهد کرد. امید داریم با حضور نیروی انسانی جوان و با انگیزه برای ایجاد تجربه‌ای بهتر برای کاربران، روز به روز به تعداد آنان بیفزاییم.

 

ویژگی‌های دنگی پال

چَت: ارتباطات پیامی یکی از کلیدی و محبوب‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن‌های روز دنیاست. دنگی پال در قالب یک پیام‌رسان سرویس‌های خود را ارائه می‌دهد.

گروه بساز و دنگیش کن: یکی دیگر از رایج‌ترین ویژگی‌ها در پیام‌رسان‌های روز دنیا امکان ساخت گروه در آنان است. در دنگی پال می‌توانید گروه بسازید و هزینه‌های خود را تقسیم کنید. #دنگیش_کن

بدون کارمزد: مهم‌ترین وجه تمایز دنگی پال با سایر اپلیکیشن‌های موجود در عدم کسر کارمزد برای انتقال وجه از کاربران خود است.

شماره کارت لازم نیست: برای انتقال وجه در دنگی پال شماره کارت‌بانکی مقصد لازم نیست. فقط کافی است شماره موبایل شخص موردنظر در تلفن همراه شما ذخیره شده باشد.

آسانی و کاربرپسند: دنگی پال با بروزترین زبان‌های برنامه‌نویسی و طراحی کاربری آسان و جذاب‌تر نسبت به سایر اپلیکیشن‌های موجود، تجربه‌ای جدید برای کاربران خود فراهم ساخته است.

پشتیبانی: بر این باوریم اگر سرویسی فراهم کردیم می‌بایست با دقت و شکیبایی از آن مراقبت کرده و نظرات و نیازهای مرتبط کاربران را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم.

 

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۶

هم‌بنیان‌گذاران:

  • امیرمحمد اسلامی
  • نوید ابراهیمی نیا
  • مهدی صانعی

حوزه فعالیت: Social Media / Payments

رقبا:

 

خدمات:

  • ساخت گروه
  • تقسیم دنگ
  • امکان پرداخت گروهی و یا پرداخت ازطریق شماره تماس

 

مشتریان:

  • کاربران عادی

 

افتخارات:

 

دانلود لوگو با کیفیت دنگی پال {PNG, JPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.dongipal.com

تلفن: ۸۸۳۲۴۸۱۶-۰۲۱

دورنگار:

پست الکترونیک: info@dongipal.com

نشانی:

استارت‌آپ دنگی پال در شبکه‌های اجتماعی:

/* ]]> */