راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسعه تجارت الکترونیک نگاه فردای کارآفرین

شرکت «نگاه پرداخت» بازوری اجرایی «هلدینگ فناوری نگاه» در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی در حال ‌کسب مجوز رسمی «پرداخت یاری» از بانک مرکزی است. این شرکت در سال 1399 از سوی بانک کارآفرین مأموریت یافت تا به ارائه خدمات نوین در عرصه پرداخت‌های الکترونیکی بپردازد. رویکرد اصلی «نگاه پرداخت» ارائه راه‌حل‌های هوشمند مطابق با تكنولوژي‌ روز و نياز مصرف كنندگان است. دستگاه کارتخوان (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، درگاه پرداخت موبایلی (MPG)، خودپرداز (ATM) و کیف پول الکترونیکی از جمله ابزارهای پرداخت است.

انجام کلیه معاملات و عملیات تجاری موضوع قانون تجارت در بخشهای مختلف اقتصادی، سایر قوانین و مقررات جاری کشور اعم از سرمایه گذاری، مدیریت، مشاوره، طراحی و برنامه ریزی، اجرا و انجام کلیه امور مرتبط با پرداخت الکترونیکی از طریق ایجاد، احداث کارخانه، خرید، فروش، مونتاژ، صادرات و واردات، توزیع و بازاریابی مجار غیر اهرمی، غیر شبکه ای و غیر الکترونیکی و نصب و راه اندازی و راهبری و پشتیبانی سخت افزارها از جمله کلیه انواع خودپرداز ها، کارت و کلیه کالا ها و خدمات مرتبط با پرداخت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی مجاز و بانکداری الکترونیکی نمونه ای از سیاست های شرکت  در حوزه پرداخت است.

سرمایه گذاری جهت اداره،ایجاد ،توسعه و تکمیل و بهره برداری از انواع واحدهای اقتصادی (خدماتی ،تولیدی و سایر بخشها) و انجام هر گونه اموری که به نحوی از انحاء با فعالیتهای فوق در ارتباط باشد و ارائه خدمات مشاوره مدیریتی و خصوصا طراحی سیستم بازاریابی غیر هرمی و غیر شبکه ای و غیر الکترونیکی به منظور تسهیل و افزایش کارائی آنها از جمله اهداف این شرکت است .

اخذ و اعطای هرگونه نمایندگی و یا مشارکت با تولید و توزیع کنندگان انواع خدمات و کالاها اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور و همچنین اخذ سهام دیگر شرکت ها در دستور کار مدیران این شرکت  قراردارد.

سرمایه گذاری در اوراق بهادار و سهام سایر شرکتها و مبادرت به کلیه امور عملیاتی که به  طور مستقیم و غیر مستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم و مفید بوده و یا جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد از جمله اهداف و فعالیت های این سازمان هست.

سال تأسیس: 1400

مدیرعامل:

متولد: 1361

تحصیلات:

دکتری مدیریت کسب‌وکار حرفه‌ای
دانشگاه میلینیوم گرجستان

سمت فعلی: عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

سمت‌های پیشین:

معاون خدمات پرداخت فناپ
مشاور مدیرعامل پارت

اعضای هیئت‌مدیره

متولد: 1361

تحصیلات:

کارشناسی ارشد مدیریت رسانه –شبکه اجتماعی
دانشگاه علامه طباطبایی

سمت‌های فعلی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل هلدینگ نگاه

عضو هیئت مدیره شرکت مبین وان کیش

سمت‌های پیشین:

قائم مقام مدیرعامل شرکت یکتا ققنوس پارس

مشاور مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد

شرکت‌های تاسیس کرده

شرکت مبین وان کیش

متولد: 1359

تحصیلات:

کارشناسی تجارت الکترونیک
دانشگاه علامه طبرسی

سمت فعلی:

نایب رئیس هیئت مدیره

سمت‌های پیشین:

معاون توسعه محصول نگاه بانک

تعداد کارکنان: 29 نفر

رقبا:کلیه شرکت‌های تجارت الکترونیک بانک‌ها

مدیرعامل‌ها از ابتدا تاکنون: هادی ابراهیمی بسابی

محصولات کلیدی:  POS /IPG/ATM/Cash Less/kiosk

شرکای تجاری: بانک کارآفرین / شرکت تجارت الکترونیک پارسیان/ کارت اعتباری ایران کیش/ کارت اعتباری سامان کیش/ آسان پرداخت / ایران ارقام/داده ورزی فرادیس البرز/گرایش تازه کیش (GSS) / توسعه خدمات الکترونیک آدونیس

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.negahpay.ir

تلفن: 88668920-021

دورنگار: 88668921

پست الکترونیک: info@negahpay.ir

نشانی: خیایان ولیعصر خیابان ناهید غربی پلاک ۳۶

نگاه پرداخت در شبکه‌های اجتماعی


آخرین نوشته‌ها و اخبار درباره شرکت نگاه پرداخت