تحریریه راه پرداخت

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

رضا قربانی

رضا قربانی؛ بنیان‌گذار شبکه عصر تراکنش؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران است. او روزنامه‌نگار فناوری، نویسنده و تحلیلگر و سردبیر ماهنامه عصر تراکنش است. اگر می‌خواهید بیشتر درباره او بدانید وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

مهشید مظلوم

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

آرش ترابی

آرش ترابی فعال حوزه رسانه و دانش‌آموخته رشته مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علوم و تحقیقات است. او از تابستان 96 با راه پرداخت همکاری می‌کند.

فاطمه قوّتی

فاطمه قوّتی کارشناس ارشد روزنامه نگاری است. او در حال حاضر به عنوان خبرنگار با راه پرداخت همکاری می کند.

ثنا جهاندار

کارشناس ارشد مهندسی شیمی و مترجم زبان انگلیسی. او در کنار تخصص دانشگاهی، به پژوهش و تحقیق در حوزه تکنولوژی و فناوری‌های مالی علاقه زیادی دارد و در حوزه فین‌تک، با مجموعه راه پرداخت همکاری می‌کند.

مرضیه شمس

مرضیه شمس دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی است و در حال حاضر به عنوان خبرنگار با راه پرداخت همکاری می‌کند.

نوید نیک‌نژادی

نوید نیک‌نژادی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه شهید بهشتی‌. علاقه‌مند به حوزه‌های اقتصاد و مدیریت کسب‌وکار.

بیتا ق قنبری

بیتا ق قنبری، کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است و از سال 92 تا به امروز در تیم تولید محتوای ویدئویی راه پرداخت فعالیت می‌کند.

سارینا آجیلی

دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی متالورژی و کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی در دانشگاه علوم و تحقیقات. علاقه‌مند به تحقیق و پژوهش در حوزه تکنولوژی و فناوری مالی.

ثریا حقی

دانش آموخته مهندسی شیمی و در حال حاضر مشغول فعالیت در حیطه طراحی صنعتی و ترجمه متون انگلیسی. علاقه‌مند به مطالعه، تحلیل و نگارش در حوزه تولید محتوا به ویژه در زمینه فناوری‌های مالی بوده و در همین راستا در حیطه فین‌تک با مجموعه راه پرداخت همکاری می‌کند.

میثم ارفعی

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم شناختی هستم. چگونگی تاثیرات دنیای پر سرعت و بی‌توقف تکنولوژی بر روی تعاملات و زندگی اجتماعی بشری در آینده یکی از دغدغه‌های ذهنی من است که باعث شده به مطالعه و فعالیت در این زمینه بپردازم.

میترا محمدنژاد

میترا محمدنژاد، فارغ التحصیل کارشناسی روابط عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است و با راه پرداخت همکاری می‌کند.

مینا والی

دانش‌آموخته کارشناسی شیمی در دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در دانشگاه علامه. علاقمند به تحلیل در حوزه فناوری‌های مالی.

قاسم سرافرازی

حمید خارزی

مشاور فن‌آوری کسب‌و‌کار، علاقه‌مند به مطالعات میان‌رشته ای فن‌آوری و علوم انسانی، حقوق‌خوان

محسن معظمی گودرزی

کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی و بازاریابی، نویسنده و پژوهشگر حوزه های اقتصادی، پول و بانک و بانکداری الکترونیک، علاقمند به انجام کارهای علمی و پژوهشی

منیره موسوی

منیره موسوی دانش‌آموخته جامعه‌شناسی دانشگاه علامه است و چند سالی است در مطبوعات می‌نویسد.

نگار علیی

مهری سیاه‌ریش

کارشناس ارشد مدیریت کسب‌وکار (MBA). به صورت تخصصی در حوزه‌ی بازاریابی محتوایی فعالیت می‌کنم و از روی علاقه بخشی از زمانم را به مطالعه و وبلاگ‌نویسی در حوزه‌ی استارتاپ‌های فین‌تک اختصاص دادم.

احسان روحی

صبا روفه‌گرحق

کارشناس فناوری اطلاعات و دانشجوی MBA. علاقمند به کسب‌وکارهای نوآور در زمینه پرداخت و فناوری‌های مالی

فرشید ملالو

کارشناس رشته مدیریت صنعتی، مترجم زبان انگلیسی در شاخه تجارت بین‌الملل و تحلیل‌گر و فعال بازار سرمایه. فرشید علاقمند به مطالعه و نویسندگی در زمینه نوآوری در بازارهای مالی است.

امید دبیری‌نژاد

مدیر مارکتینگ شرکت همراستا است و در تولید محتوای مرتبط با زنجیره‌بلوک و رمزارزها با راه‌پرداخت همکاری می‌کند.

فاطمه عبدالعلی‌پور

علی یوسفی

علی یوسفی، کارشناس دیجیتال مارکتینگ است و به صورت تخصصی در زمینه مارکتینگ محصولات بلاکچینی در دنیای دیجیتال فعالیت می کند.

حمیدرضا آموزگار

پریروز: معمار و مدیر ارشد پروژه سامانه متمرکز بانکداری شرکت فناپ
دیروز: موسس و مدیرعامل شرکت نوژا
امروز: مدیر پروژه راهکار جامع اطلاعاتی صنعتی در شرکت فناپ و رئیس هیات مدیره شرکت نوژا

MonKeys

گروه دیزاین متمرکز روی بانک و مسائل بانکی

پیمان رحمانی

کارشناس ارشد کارآفرینی - فنآوری از دانشگاه تهران
محقق و نویسنده حوزه پرداخت و بانکداری
علاقمند به نوآوری

سعید چوبانی

کارشناس فناوری اطلاعات و وب‌لاگ‌نویس حوزه فناوری

علی حضوری

کارشناسی ارشد علوم اقتصادی، دانشگاه تربیت مدرس
ایمیل: ali.hozuri451@gmail.com

امیر ولی پور

حمیدرضا یادگاری

حمیدرضا یادگاری کارشناس ارشد MBA است و در شرکت خدمات نوین داده ورزی سداد در حوزه سیستم ها و فرآیندها فعالیت می کند.
علاقه مندی های او، آینده پژوهی در صنعت پرداخت الکترونیک و همچنین بررسی نوآوری ها و استراتژی های توسعه کسب و کار می باشد.

وحید صیامی

وحید صیامی، کارشناس پرداخت الکترونیک است. او تجربه‌های فراوانی در بسیاری از شرکت‌های فعال در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران دارد. صیامی اکنون به شرکت‌های پیش‌روی صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران مشاوره می‌دهد.

نوشین رهگذر

کاوه رعدی

افسانه اشرفی

افسانه اشرفی پروهشگر حوزه رمزارزها و بلاکچین است. او علاقه زیادی به تکنولوژی بلاکچین و رمزارز بیت‌کوین دارد و در حال حاضر به عنوان نویسنده با راه پرداخت همکاری می‌کند.

حامد حدادی

شیما فکار

فارغ‌التحصیل رشته‌ طراحی صنعتی از دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا و علاقه‌مند به حوزه‌ فناوری اطلاعات، که در حال حاضر با گروه فناوری پرند همکاری می‌کند.

علیرضا نواب‌پور

پژوهشگر مالی اسلامی و دارای تالیفات در حوزه فقهی و تنظیم گری رمزارزها
دانشجوی مقطع دکتری رشته مهندسی مالی

محمدرضا خدابنده

کارشناس ارشد تجارت الکترونیک