اکسیر

اکسیر به‌عنوان یک اکسچنج کاملا ایرانی، دسترسی سریع، امن و آسان را برای کاربران ایرانی به بازار ارزهای رمزنگاری‌شده فراهم کرده است. اکسیر در خصوص بحث امنیت پرداخت‌ها و محافظت از دارایی‌های کاربران خود، تلاش کرده است تا با استفاده از الگوریتم‌ها و فن‌آوری‌های بروز دنیا و پیاده‌سازی آن‌ها توسط برنامه نویسان حرفه‌ایی (که همگی جز برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان سرویس‌های مالی در بانک‌های بین‌المللی هستند) خود را هم‌ردیف اکسچنج‌های بین‌المللی قرار دهد و سرویسی باکیفیت و امن را با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در این زمینه ارائه دهد.

 

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۶

هم‌بنیان‌گذاران:

تحصیلات: کارشناسی آی‌تی؛ دانشگاه Hanyang؛ ۱۳۷۰

چندمین تجربه کارآفرینی: دومین

تحصیلات: کارشناسی ارشد رمزنگاری؛ دانشگاه Yonsei؛ ۱۳۷۰

چندمین تجربه کارآفرینی: دومین

حوزه فعالیت: Money

تعداد نیروی انسانی: ۱۶

رقبا:

 

خدمات:

  • احراز هویت کامل کاربران، به‌صورت خودکار و یکپارچه و با سیستم از زیرساخت‌های موجود کشور در این خصوص تا از بروز هرگونه سو استفاده و مشکل در این بخش جلوگیری شود
  • کیف پول الکترونیکی باقابلیت شارژ و برداشت به‌صورت خودکار و آنی و همچنین استفاده از موجودی کیف پول در بازار لحظه‌ای اکسیر برای خریدوفروش ارزهای رمزنگاری‌شده و مبادله با کاربران دیگر
  • سرویس‌های جانبی برای خریدوفروش ازجمله:

خریدوفروش در بازار اکسیر: این سرویس برای کاربران حرفه‌ای طراحی شده و کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس‌های جانبی و کمکی جهت خرید یا فروش هر چه‌بهتر و منطقی‌تر مبادلات خود را انجام دهند. شامل خریدوفروش در قیمت بازار، خریدوفروش با تعیین حد.

خریدوفروش آسان: این سرویس به کاربرانی که مایل هستند به‌سرعت و بدون فوت وقت اقدام به خرید و یا فروش کنند این امکان را می‌دهد تا کاربران تنها با واردکردن میزان بیت‌کوین موردنظر خود برای خرید و یا فروش بتوانند عملیات موردنظر خود را به انجام برسانند. اکسیر این روند را از روی بازار موجود برای کاربر انجام می‌دهد.

نمودارهای اکسیر: کاربران می‌توانند با استفاده از نمودارهای اکسیر به درک درستی از وضعیت موجود و گذشته بازار دست یایند و تا حد امکان تصمیم درست را برای معامله خود بگیرند.

مشاهده مبادلات و انواع گزارش‌گیری‌ها: با استفاده از سیستم گزارش‌گیری اکسیر، کاربران می‌توانند گزارش‌های گویا و دقیقی از مبادلات خود با ذکر جزئیات داشته باشند.

  • ارائه خدمات کاملا امن API به استارت‌آپ‌ها و برنامه نویسان به‌منظور کمک به راه‌اندازی کسب‌وکارهای مبتنی بر بستر بلاکچین و ارزهای رمزنگاری‌شده

 

ارزش‌افزوده:

  • تسهیل تراکنش‌های مالی

 

مشتریان:

  • تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی

 

افتخارات:

  • جلوگیری از خروج ارز از کشور جهت خرید ارزهای رمزنگاری‌شده
  • تسهیل نقل‌وانتقال پول در هنگامی‌که سیستم بانکی به علت تحریم‌ها قادر به انجام آن نیست
  • فراهم کردن بستری کاملا امن به‌منظور مبادلات ارزهای رمزنگاری‌شده در کشور با رعایت تمامی موازین احراز هویت

 

دانلود لوگو با کیفیت اکسیر {PNG, JPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.exir.io / www.exir.tech

تلفن: ۸۸۷۲۸۶۱۸-۰۲۱

دورنگار: ۸۸۷۲۸۶۱۸-۰۲۱

پست الکترونیک: info@exir.io

نشانی: تهران، خیابان بخارست، بین خیابان ۱۱ و ۱۳، برج ۳۸

استارت‌آپ اکسیر در شبکه‌های اجتماعی:

/* ]]> */