بانک‌ها

اولین کنفرانس بین‌المللی مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری آذر ماه برگزار می‌شود

نوشته شده توسط رضا قربانی

ایسنا؛ چهارمین همایش ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری در روزهای ۲۲ لغایت ۲۴ آذرماه سال‌ جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این همایش با هدف مروری بر تحولات دهه اخیر در حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری در ۱۲ محور اصلی برگزار خواهد شد. این گزارش می‌افزاید: مروری بر تحولات اخیر در حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری، نهاد‌ها و ابزارهای جدید و چشم‌انداز بازار سرمایه، آینده صنعت بانک و بیمه، بازارهای مالی اسلامی و گسترش ابزارهای مرتبط با آن، شیوه‌های نوین تامین مالی، حاکمیت شرکتی و کاربردی کردن آن در بازار سرمایه ایران، اثر قوانین و مقررات بر بازار سرمایه، جهانی شدن و آثار آن بر بازار سرمایه ایران، ابزارهای تامین مالی در صنعت بیمه، راه‌اندازی بورس‌های مورد نیاز جهت توسعه بازار سرمایه، تضاد منافع در نهادهای مالی و روش‌های حل آن و حوزه‌هایی که بازار پول و در ‌‌نهایت سرمایه مشترکا می‌توانند به منظور تامین مالی همکاری کنند، از موضوعات این کنفرانس است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */