بانک‌ها

آغاز به کار نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت

نوشته شده توسط رسول قربانی

نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت با هدف توسعه و سهولت به کارگیری خدمات بانکداری الکترونیک و با ارائه خدمات نوین طراحی و راه اندازی شد.

به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، از این پس مشتریان می توانند با مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی این بانک، نسبت به افتتاح حساب سپرده موج اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، با افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری موج، ضمن مشخص کردن مقاطع دریافت سود از سوی سپرده گذاران ( هر سه ماه یکبار ، هر شش ماه یکبار، سالانه و در مقاطع سررسید سپرده)، سود علی الحساب پرداختی به سپرده گذاران متناسب با مقاطع دریافت سودانتخاب شده، متفاوت خواهد بود.

ضمنا حواله بین بانکی پایا با سقف بالا نیز از خدمات نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت است که در این سامانه، سقف مبلغ حواله اینترنتى بین بانکی (پایا) محدود ۵۰ میلیون ریال و سقف بالا دو میلیارد ریال تعیین شده است.

همچنین در حواله بین بانکی پایا، امکان تعیین ارسال مجدد فراهم شده است که چنانچه تاریخ انجام حواله به نحوی تعطیل شود یا به دلیل مشکلات مربوط به بستر ارتباطی سامانه پایا، حواله در تاریخ موثر ارسال نشود، به شرط اعطای مجوز “ارسال مجدد” از سوی مشتری، انتقال وجه در اولین روز کاری بعد از تعطیلی انجام خواهد شد.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید