تلفن همراه پرداخت

اپلیکیشن پی‌پینگ ارائه شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

همه ما در زندگی روزمره خود از کسانی پول طلب داریم یا به دیگران بابت موضوعی خاص بدهی داریم. انتقال وجه یکی از اصلی‌ترین عملیات بانکی است که هر روزه بین حساب‌های بانکی اتفاق می‌افتد. پی‌پینگ به‌عنوان یکی از فین‌تک‌های فعال در این زمینه با توجه به احساس نیاز برای ایجاد سرویسی سهل جهت انتقال وجه، اپلیکیشن خود را منتشر کرد.

این اپلیکیشن با توجه به نیاز کاربران پی‌پینگ در دو نسخه اندروید و iOS به طور همزمان در کافه بازار و سیب‌اپ ( استورهای ایرانی مخصوص اندروید وiOS) منتشر شد.

«درخواست پول» و «ارسال پول» دو ویژگی اصلی اپلیکیشن پی‌پینگ است. بعد از نصب و ثبت‌نام یا ورود به اپلیکیشن تنها در سه مرحله می‌توانید به سادگی و بدون دانستن شماره کارت طرف مقابل برای او پول واریز کنید.

 

ارسال پول

مبلغ را مشخص می‌کنید، فردی که می خواهید برای او پول ارسال کنید را از لیست مخاطبین انتخاب کنید یا شماره تلفن را وارد کنید و سپس از طریق درگاه‌های امن بانکی انتقال وجه را انجام بدید.

درخواست پول

از طریق ماشین حسابی که در این اپلیکیشن قرار داده شده است می‌توانید در خود صفحه اصلی محاسبات (به‌طورمثال دنگ) را انجام داده و با انتخاب مخاطب برای آن‌ها لینک درخواست پول ارسال کنید. پرداخت‌کننده بدون نیاز به ثبت‌نام و یا داشتن اپلیکیشن می‌تواند برای شما پول ارسال کند.

همچنین علاوه بر روش‌های قبلی مانند ربات تلگرام ، ایمیل و پنل کاربری پی‌پینگ، می‌توانید از طریق اپلیکیشن پی‌پینگ از ریز تراکنش‌های انجام شده خود اگاه شوید. هر پرداختی که توسط شما صورت می گیرد یا به اکانت شما در پی‌پینگ واریز می‌شود از طریق یک نوتیفیکیشن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کاربران تجاری نیز می‌توانند در این نسخه از اپلیکیشن از دکمه تسویه حساب در منوی برنامه، عملیات تسویه وجه خود را انجام دهند و به لیستی از گزارش‌های تسویه حساب اکانت خود دسترسی داشته باشند.

در بخش گزارش‌ها، سه فیلتر «دریافت‌ها»، «پرداخت‌ها» و «پرداخت‌نشده‌ها» وجود دارد که با انتخاب هر یک از آن‌ها به طور تفکیک شده می‌توانید به هر دسته از این نوع پرداخت‌ها دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن پی‌پینگ در اولین نسخه با رابط کاربری بسیار ساده در اختیار کاربران قرار گرفته است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */