عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی کتاب «کتاب فین‌تک»

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / کتاب فین‌تک اولین کتابی نیست که در حوزه فین‌تک منتشر می‌شود ولی اولین کتاب فین‌تکی است که به‌صورت جمع‌سپاری منتشر شده‌است. ۱۶۶ رهبر فکری و متخصص از ۲۷ کشور دنیا در تهیه این کتاب همکاری کرده‌اند. کتاب فین‌تک ۱۰ فصل دارد که هرکدام از چندین مقاله به قلم رهبران فکری و متخصصان فناوری‌های مالی نوشته شده‌است. کتاب با بررسی زمینه فین‌تک و مراکز فین‌تک در جهان آغاز می‌شود و به راه‌حل‌های فین‌تک می‌پردازد و درنهایت داستان‌های موفقیت‌های متعدد را بررسی می‌کند و به موضوع به‌روزی مثل ارزهای رمزنگاری‌شده هم توجه می‌کند و در پایان هم با پیش‌بینی آینده فین‌تک تمام می‌شود. شبکه راه پرداخت به‌زودی این کتاب را منتشر خواهد کرد.

نویسنده: جمعی از نویسندگان

کتاب فین‌تک را از فروشگاه راه پرداخت به صورت آنلاین سفارش دهید و در هر کجای ایران که هستید بدون هزینه ارسال، کتاب را دریافت کنید.

خرید کتاب فین‌تک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید