بانک‌ها

پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات در موسسه مهر امکان‌پذیر شد

نوشته شده توسط رسول قربانی

سامانه پرداخت اقساط تسهیلات از طریق سیستم شتاب با هدف گسترش خدمات نوین بانکداری الکترونیک و نکوداشت مشتریان، در موسسه مالی و اعتباری مهر راه اندازی شد.

به گزارش راه پرداخت به نقل از اداره کل روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری مهر، سید مهدی حسینی ـ معاون فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات موسسه ـ در این زمینه گفت: از این پس، پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات برای دارندگان تمامی کارت‌های عضو شتاب امکان‌پذیر است.

وی در توضیح این خدمت جدید افزود: مشتریان موسسه مالی و اعتباری مهر با ورود به سامانه پرداخت شتاب در پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه، می‌‏توانند اقساط تسهیلات خود را از طریق سیستم شتاب پرداخت کنند. حسینی همچنین اعلام کرد: مشتریان از طریق این سامانه می‌‏توانند از جزئیات تسهیلات اعطایی، میزان اقساط پرداخت شده و سایر موارد مرتبط اطلاع یابند.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

۱۴ دیدگاه

 • طالب عبیدزاد۱۵/۵۱بعدازظهر ۲۹/۳/۹۵حدود ساعت نشستم ولی متاسفانه نتوانستم قسط مورد نطر را پرداخت کنم
  مرتب قطع میباشد

 • سلام بیشتر شعب میگن باید اینترنتی قسط بدید.وقتی میخوایم اینترنتی پرداخت کنیم یا نمیشه یا باید چندین دفعه امتحان کنیم شایدشد.

 • باسلام
  سیستم پرداخت آنلاین خیلی خسته کننده هستش یا عملیات با موفق انجام میشه و یا اصلا دیگه عملیات انجام نمیشه و باید مرتب تکرار نمود …….

 • با سلام با توجه به اینکه کلیه بانک ها در روز پنجم فروردین۹۶ باز است چرا بانک مهر بخش قسط ان مسدود است آیا با تاخیر ی که در پرداخت قسط ایجاد می شود جریمه دیر پرداخت قسط را چرا از جیب ملت باید بگیرید از نظر دین وشرع حرام است چون ما به موقع می خواهیم پرداخت کنیم سایت شما بسته است

 • مردم مسخره کردین…. پرداخت اینترنتی ای پرداخت اینترنتی…. بابا کدوم اینترنت همش سایتاتون که بسته س اخه یکم ب فکر مردم باشید بد نیس

 • به مرحله پرداخت می رسه error می ده و این باعث می شه به موقع قسط ها پرداخت نشه و جریمه به همه تعلق می گیره . اصلا درست نیست

 • با سلام امروز چندین بار تلاش کردم که قسط تسهیلات را اینترنتی پرداخت کنم ولی متاسفانه در هر بار پیامش اینه ؛ “خطا در سیستم ” لطفا پیگیریی کنید اشکال برطرف شود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید