خبر

بانک اسپانیایی BBVA به بیش از سه میلیون کاربر موبایلی رسید

کاربر موبایلی
نوشته شده توسط محدثه دهباشی

بانک اسپانیایی BBVA بیش از سه میلیون کاربر موبایلی در کشور اسپانیا دارد و در حال حاضر با فروش محصولات از طریق تلفن همراه هوشمند توانسته از حجم درخواست‌های آنلاینی که از طریق وب‌سایت بانک انجام می‌شد، پیشی بگیرد.

به گفته BBVA، تعاملاتی که ازطریق اپلیکیشن‌های موبایلی انجام می‌شود، طی یک سال گذشته ۱۳۵ درصد افزایش داشته است و از تعداد ۲۳.۸ میلیون تعاملات موبایلی انجام‌شده در ماه می ۲۰۱۶، به ۵۶ میلیون در ماه می ۲۰۱۷ رسید.

همچنین تعداد افرادی که در اپلیکیشن‌های موبایلی ثبت‌نام می‌کنند هم طی هفت ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته است و حدود ۱۴.۵ میلیون نفر از مشتریان BBVA از کانال موبایلی بانک استفاده می‌کنند.

نوامبر سال پیش بود که این بانک از قوانین به‌روزشده اسپانیا درخصوص فروش از راه دور استفاده کرد و سرویس موبایلی جدیدی ارائه داد.

با استفاده از این سرویس، مشتریان می‌توانستند با عکسی از کارت شناسایی خود و یک عکس سلفی از خودشان، یک حساب در بانک باز کنند. به گفته بانک، در حال حاضر ۱۸ درصد ثبت‌نام‌های ماهانه مشتریان از طریق وب‌سایت بانک و یا تلفن همراه از همین طریق انجام می‌شود.

منبع: Finextra

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */