استارت‌آپ‌ها فین‌تک

دو روز از رویداد چهار روزه «نوین‌تک بوت کمپ» سپری شد / گزارش تصویری

نوشته شده توسط مینا حاجی

پنجشنبه و جمعه، ۱۹ و ۲۰ مردادماه، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی میزبان رویداد «نوین‌تک بوت کمپ» بود. این رویداد، دو روز از چهار روز خود را در روزهای پنجشنبه و جمعه سپری کرد.

در اولین روز از این رویداد ساسان معدل مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین، محمدرضا محمودیان، عضو هیئت‌مدیره پرداخت نوین و محمد گرکانی‌نژاد، مدیر سابق مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از این رویداد بازدید داشتند و با تیم‌های حاضر گفتگو کردند. همچنین سعید روشنی مدیر برنامه شتاب‌دهنده نوین‌تک، امیر مداری روانشناس کسب‌وکار شتاب‌دهنده نوین‌تک و محمدرضا قبادی مدیر اجرایی نوین‌تک توضیحاتی را به شرکت‌کنندگان ارائه دادند.

و در روز دوم بهار مازندرانی در مورد MVP، آرش گیتی طراح تجربه کاربری اخبار رسمی نیز توضیحاتی را به تیم‌های حاضر در رویداد ارائه کردند.

در بین مربیان این رویداد، از صنعت فین‌تک رضا قربانی بنیان‌گذار راه پرداخت و میلاد جهاندار بنیان‌گذار باهمتا نیز حضور دارند.

این رویداد در دو روز پنجشنبه و جمعه، ۲۶ و ۲۷ مردادماه نیز برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */