بانک‌ها

علیرضا حاجعلی به‌عنوان پنجمین عضو هیئت‌مدیره بانک تجارت انتخاب شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک تجارت، علیرضا حاجعلی به‌عنوان پنجمین عضو هیئت‌مدیره این بانک انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این جلسه که عصر روز چهارشنبه هجدهم مردادماه با حضور ۷۶ درصد سهامداران و نمایندگان دولت جمهوری اسلامی ایران، شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، علیرضا حاجعلی که صلاحیتش به تأیید بانک مرکزی ایران رسیده است با انتخاب سهامداران به‌عنوان عضو پنجم هیئت‌مدیره این بانک انتخاب شد.

پیش‌ازاین در مجمع فوق‌العاده بانک تجارت که سیزدهم خردادماه برگزار شد، محمدابراهیم مقدم نودهی، هیبت‌اله سمیع، علیرضا اشرف نژاد و غلامحسین مظفری به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره این بانک انتخاب شده بودند.

بانک تجارت به‌عنوان یکی از بانک‌های تجاری مشمول اصل ۴۴ قانون اساسی از اردیبهشت‌ماه سال ۸۸ به دسته بانک‌های خصوصی کشور پیوست.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */