خبر

قطع موقت خدمات بانک سینا در پایان هفته جاری

قطع موقت خدمات بانک سینا
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ارائه خدمات بانک سینا به‌منظور اجرای عملیات مانور Switchover به سرویس‌های سایت پشتیبان این بانک در پایان هفته جاری به‌صورت موقت با اختلال همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، ارائه تمامی خدمات این بانک از ۱ دقیقه روز جمعه ۲۰ مردادماه تا ۶ صبح و همچنین از ساعت صفر بامداد روز شنبه ۲۱ مردادماه جاری به مدت ۶ ساعت قطع خواهد بود. به همین منظور لازم است کلیه مشتریان و دارندگان کارت‌های بانک سینا، قبل یا بعد از زمان یادشده نسبت به انجام خدمات بانکی موردنیاز خود اقدام نمایند.

سایت پشتیبان بانک سینا در سال ۹۲ رسماً به بهره‌برداری رسید و باوجوداین سایت، خدمات نوین و الکترونیک بانک سینا حتی در زمان بروز حوادث غیرمترقبه نیز قطع نخواهد شد و می‌توان عملیات بانکی در همه اشکال را با اتکای به این سایت انجام داد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید