بانک‌ها

رییس هیأت مدیره مؤسسه صالحین شهردار قم شد

نوشته شده توسط رضا قربانی

 اعضای شورای اسلامی شهر قم محمّد دلبری را به عنوان شهردار جدید قم انتخاب کردند.

در این دوره از گزینش و انتخاب شهردار قم، حدود ۱۰ نفر از مدیران استانی، شهرداری و فرا استانی مورد بررسی شورای اسلامی شهر قم قرار گرفت که در ‌‌نهایت از میان تمامی گزینه‌های مطرح و توانمند، آقای محمّد دلبری با سوابق درخشان مدیریت مالی و اقتصادی، با اکثریت آرا انتخاب گردید.

برپایه این گزارش مهندس دلبری که به تازگی به عنوان مدیر بر‌تر در کنگره مدیران پیشگام کشور در سال ۱۳۹۰ برگزیده شده بود، از مدیران و چهره‌های جوان و فعال در عرصه اقتصادی است که تاکنون توانسته است با عملکرد مطلوب و قابل قبول خود در سمت‌ها و مسؤولیت‌های مختلف و مهم، توانمندی‌های خود را در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف ایران ارائه نماید. وی با مدیریت و نوآوری در جایگاه‌های مسؤولیتی مختلف از جمله در زمان تصدی مدیریت کل امور شعب در یکی از مؤسسات مالی و اعتباریِ استان قم، گوی رقابت را از مجموعه‌های همتراز و حتی برخی از بانک‌های دولتی ربوده و ضمن جلب اعتماد عمومی با جذب سرمایه‌های خرد توانست به مجموعه‌ای قدرتمند و پرتوان برای ارائه خدمت به آحاد مردم تبدیل شود.

گفتنی است مهندس محمّد دلبری علیرغم اینکه ریاست هیأت مدیره مؤسسه مالی و اعتباری صالحین را برعهده دارد، ریاست ستاد ساماندهی هشت تعاونی اعتبار بحران زده در کشور را نیز در کارنامه خود ثبت نموده است.

از جمله فعالیت‌های ایشان می‌توان به موردی همچون: عضو و رییس هیأت مدیره مؤسسات شرکتهای وابسته به بنیاد تعاون بسیج، معاون اقتصادی بنیاد تعاون بسیج، معاون اعتبارات و سرمایه گذاری و معاون منابع انسانی و آموزش مؤسسه مالی و اعتباری مهر، مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری قم، مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری منطقه یک تهران، عضو گروه بانکداری اسلامی وزارت اقتصادی و دارایی و… اشاره داشت.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */