شرکت‌ها

نشان ملی ساخت ایران برای آپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در کنفرانس ملی ساخت ایران که ۱۸ تیرماه ۹۶ در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد، شرکت آسان پرداخت موفق به دریافت نشان ساخت ایران شد. آپ با توجه به محورهای این کنفرانس توانست نشان ملی ساخت ایران را دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، محورهای این کنفرانس شامل حمایت از تولید و خدمات ایرانی، پیش‌نیاز افزایش تولید، نقش نوآوری و اختراعات در تولید و خدمات ملی، فرصت‌های بین‌المللی در ارتقای تولید و خدمات ملی در پسا تحریم، رابطه بین کیفیت محصول و خدمات با رضایتمندی مشتری و سودمندی شرکت، کمک به برجسته‌سازی (نشان تجاری) کالاها و خدمات مرغوب ایرانی و رفع نیاز وابستگی به واردات کالاهای خارجی و افزایش صادرات کالا و خدمات ایرانی می‌شود.

نشان ملی ساخت ایران برای آپ

نشان ملی ساخت ایران برای آپ

پیش‌ازاین نیز آسان پرداخت در سال ۹۵، موفق به دریافت لوح رضایت‌مندی مشتریان از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده شده بود.

کنفرانس ملی ساخت ایران در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالا و خدمات ایرانی به همت موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و جمعی از مدیران بنگاه‌های اقتصادی کشور ۱۸ تیرماه سال جاری در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید