بانک‌ها

امکان پرداخت قبوض گاز از سامانه پرداخت اینترنتی بانک تجارت

نوشته شده توسط رسول قربانی

به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بانک تجارت با تجهیز سایت اینترنتی شرکت ملی گاز ایران به سامانه پرداخت اینترنتی خود، پرداخت اینترنتی قبوض گاز را امکان پذیر کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، بر این اساس مشترکین گاز می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی شرکت ملی گاز ایران و ورود به قسمت مشترکین، گزینه صورتحساب مشترکین را انتخاب کرده و پس از ورود شماره اشتراک درج شده بر روی قبض گاز، ضمن مشاهده صورتحساب‌های مربوط به هزینه گاز مصرفی خود، گزینه “پرداخت قبض مربوطه از طریق اینترنت و با استفاده از کارت شتاب ” را انتخاب نمایند. از این طریق با ورود به سامانه پرداخت اینترنتی بانک تجارت، با درج شماره کارت عضو شبکه شتاب خود، cvv2 و رمز دوم اینترنتی بصورت لحظه‌ای اقدام به تسویه و پرداخت قبض گاز خود کنند. از مزایای این امکان، تسویه حساب آنی قبض با شرکت ملی گاز ایران است.

بانک تجارت پیش از این با اتصال سامانه پرداخت اینترنتی به سایت شرکت ایرانسل، سینما آزادی و … خرید اینترنتی را امکان پذیر نموده است. این بانک همچنین آمادگی خود را برای برقراری این امکان بر روی سایت اینترنتی دیگر سازمان‌ها و نهادهای خدمت رسان به مردم اعلام کرده است.

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید