بانک‌ها شرکت‌ها

بازدید مدیران بانک اقتصاد نوین از نمایشگاه تخصصی و کافه ATM شرکت ایران ارقام

نمایشگاه تخصصی و کافه ATM
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیران و کارشناسان بانکداری مجازی بانک اقتصاد نوین از نمایشگاه تخصصی و کافه ATM شرکت ایران ارقام بازدید کردند. در این بازدید محصول جدید سامانه جامع مانیتورینگ ایران ارقام معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام در این بازدید که با حضور مدیر امور مشتریان و مدیران بخش سرویس سامانه‌های بانکی شرکت ایران ارقام و مدیران و کارشناسان بانکداری مجازی بانک اقتصاد نوین برگزار شد، از سوی معاونت توسعه سامانه‌های بانکی شرکت ایران ارقام، دموی سامانه جامع مانیتورینگ ایران و تجارب کسب‌شده و اقدامات آتی و هم‌چنین توضیح نصب نرم‌افزار مذکور در بانک مسکن تشریح شد.

کامران دارابی، مدیر امور مشتریان شرکت ایران ارقام در این دیدار ضمن اشاره به چشم‌انداز و مأموریت و برنامه‌های پیش روی ایران ارقام گفت: «قصد شرکت را تقویت زیرساخت‌های شبکه‌ای و ارتباطی است و امیدواریم که در این حوزه تعامل و همکارهای مناسب با بانک اقتصاد نوین شکل گیرد.»

معصومه نظری، مدیر مشتریان بانکی ایران ارقام نیز اقدامات صورت گرفته در خصوص پروژه‌های جاری و محصولات سخت‌افزاری جدید ازجمله (CRS)Cash Recycler Cashless,Drive UP ATM, و اقدامات شرکت ایران ارقام را با در نظر گرفتن نیازهای بانک اقتصاد نوین و جایگاه ویژه این بانک تشریح کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید