بانک‌ها شرکت‌ها

بازدید مدیران بانک صادرات از نمایشگاه تخصصی و کافه ATM شرکت ایران ارقام

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیران و کارشناسان امور انفورماتیک بانک صادرات ایران از نمایشگاه تخصصی و کافه ATM شرکت ایران ارقام بازدید کردند و در این بازدید محصول جدید هوش تجاری و سامانه جامع مانیتورینگ ایران ارقام معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام در این    بازدید که با حضور مدیران توسعه بازار و امور مشتریان و سامانه‌های بانکی شرکت ایران ارقام و مدیران و کارشناسان اداره کل انفورماتیک بانک صادرات ایران برگزار شد، مدیران و کارشناسان معاونت توسعه سامانه‌های بانکی، دموی محصولات جدید نرم‌افزاری شرکت ایران ارقام ازجمله هوش تجاری و سامانه جامع مانیتورینگ ایران و تجارب کسب‌شده و اقدامات آتی حول محور هوش تجاری در این زمینه را تشریح کردن

 

کامران دارابی، مدیر امور مشتریان شرکت ایران ارقام در این دیدار ضمن بیان چشم‌انداز و مأموریت پیش روی ایران ارقام، قصد شرکت را تقویت زیرساخت‌های شبکه‌ای و ارتباطی دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوان در این حوزه نیز تعامل و همکارهای مناسب با بانک صادرات تقویت شود

محمد سعیدی، مدیر مشتریان بانکی ایران ارقام نیز، اقدامات صورت گرفته در خصوص پروژه‌های جاری، چالش‌ها و اقدامات آتی شرکت ایران ارقام را با در نظر گرفتن نیازهای بانک صادرات تشریح کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید