تلفن همراه شرکت‌ها

در سه‌سوت، یک لکسوس لوکس سوار شوید! / فقط ۴ روز تا زمان قرعه‌کشی سپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

عید سعید فطر، جایزه خودروی لکسوس NX300 سامانه #۷۲۴* و اپلیکیشن سه‌سوت شرکت سامان پرداخت قرعه‌کشی خواهد شد؛ یعنی دقیقاً ۴ روز دیگر.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، این شرکت از ابتدای سال جاری اقدام به برگزاری جشنواره‌ای ویژه برای کاربران سامانه #۷۲۴* و اپلیکیشن سه‌سوت کرده است.

در سه‌سوت، یک لکسوس لوکس سوار شوید! / فقط 4 روز تا زمان قرعه‌کشی سپ

در سه‌سوت، یک لکسوس لوکس سوار شوید! / فقط ۴ روز تا زمان قرعه‌کشی سپ

در این جشنواره کاربران با استفاده از خدمات این سامانه نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت همراه، پرداخت قبض جریمه و خرید مجوز طرح ترافیک می‌توانند به کسب امتیاز پرداخته و شانس خود را برای جایزه ویژه خودروی لکسوس به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان بیشتر کنند. همچنین تمام کاربرانی که برای نخستین بار از #۷۲۴* یا اپلیکیشن سه سوت شارژ تهیه کنند، یک شارژ رایگان بدون قرعه‌کشی دریافت می‌کنند.

تمامی کاربران فقط تا عید سعید فطر فرصت دارند تا با تراکنش بیشتر شانس خود را برای این جایزه افزایش دهند. مراسم قرعه‌کشی از طریق شبکه‌های تلویزیونی صداوسیما و حساب رسمی این سامانه در اینستاگرام به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۴۰۸۰-۰۲۱ تماس بگیرد و در سه‌سوت، یک لکسوس لوکس سوار شوید!

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید