بانک‌ها

شرکت‌های دانش‌بنیان به روسیه می‌روند

شرکت‌های دانش‌بنیان به روسیه می روند
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در روسیه و بازدید آن‌ها از مهم‌ترین نمایشگاه بین‌المللی روسیه حمایت می‌کند.

به گزارش خبرنگزاری مهر، نمایشگاه INNOPROM مهم‌ترین نمایشگاه صنعتی بین‌المللی روسیه است و بر اساس اولویت‌های مهم دنیای صنعت و تکنولوژی فرصت‌های جدیدی برای شرکت‌های بین‌المللی فراهم می‌کند.

این نمایشگاه در حوزه‌های تجهیزات و فناوری‌های پردازش مواد، تجهیزات نفت و گاز، صنایع خودرویی، سیستم‌های رباتیک و خودکار، اتوماسیون صنعتی، فناوری توسعه شهری، فناوری مهندسی قدرت و مهندسی مکانیک بوده که از ۱۹ تا ۲۲ تیرماه در شهر یکاترینبورگ روسیه برگزار می‌شود.

کریدور صادارت محصولات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در این نمایشگاه حمایت می‌کند. شرکت‌های دانش‌بنیان برای ثبت‌نام باید از وب‌سایت کریدور توسعه صادارت محصولات دانش‌بنیان اقدام کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */