خبر

بخش بسته‌های غیر نقدی باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین راه‌اندازی شد

باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بخش ویژه بسته‌های غیر نقدی باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین در راستای معرفی کسب‌وکارهای اینترنتی و ارائه خدمات و محصولات متنوع به اعضاء باشگاه راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران‌زمین، اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین، از طریق این بخش می‌توانند، بسته‌های ویژه‌ای‌ که شرکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ آنلاین ارائه کرده‌اند، استفاده کنند.

اعضای باشگاه می‌توانند از طریق کدهای اختصاصی، از بسته‌های ویژه نت برگ، گروه محصولات غذایی چکاو و فروشگاه آنلاین مدیسه استفاده کنند.

نحوه اطلاع از بسته‌های غیر نقدی:

  • روش اول: بعد از ورود به سایت باشگاه مشتریان، در بخش کاربری می‌توانید بخش سبدهای غیر نقدی را مشاهده و اگر از طریق گوشی تلفن همراه وارد صفحه اختصاصی خود شدید، منوی ورود به بخش کاربری در بالا گوشه سمت چپ قرار دارد.
  • روش روم: شما می‌توانید با عضویت در ربات ایران‌زمین، پس از ثبت‌نام به بخش‌های مختلف باشگاه دسترسی داشته باشید.

همچنین به اطلاع اعضای فعال باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین، می‌رساند اولین دوره این باشگاه طبق قوانین تدوین‌شده در پایان خرداد ۹۶ به اتمام خواهد رسید.

لذا تا ۳۱ خرداد فرصت دارید در صورت رسیدن به امتیاز لازم از بسته‌های غیر نقدی و نقدی باشگاه مشتریان با استفاده از امتیازهای دور اول خود استفاده کنید. خاطرنشان می‌شود، مجموع امتیازهای باقی‌مانده اعضای فعال باشگاه مشتریان در قرعه‌کشی نهایی اولین دوره شرکت داده خواهد شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */