استارت‌آپ‌ها خبر

استارت‌آپی برای فروش طلا

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

گولد بولین اینترنشنال (Gold Bullion International) یک پلتفرم فناوری برای فلزات ارزشمند است که به سرمایه‌گذاران فردی امکان می‌دهد طلا، پلاتین و نقره را خریداری کرده، بفروشند و ذخیره کنند.

پس از سال‌ها کار در مؤسسات مالی مختلف مانند شرکت سرمایه‌گذاری چیلتون و مورگان استنلی، ساونیت سینگ تصمیم گرفته بود کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند. او درنهایت استارت‌آپ Gold Bullion International را در سال ۲۰۰۹ تأسیس کرد.

این استارت‌آپ در سرمایه‌گذاری روی بازار فلزات ارزشمند یکی از پیشروان به شمار می‌رود. ایده‌های ناب و منحصربه‌فرد این استارت‌آپ موجب موفقیت چشمگیر آن در این حوزه شده است.

درحالی‌که سایر پلتفرم‌ها به‌طور نقدی پول دریافت می‌کنند، Gold Bullion International سرمایه‌گذاران فردی دارد که فلزات گران‌بها دریافت می‌کنند، فلزاتی که از دلال‌ها خریداری‌شده و در مکان‌های حفاظت‌شده در نیویورک، سالت لیک سیتی، لندن، زوریخ، سنگاپور و استرالیا ذخیره شده‌اند.

منبع: هفته‌نامه شنبه

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید