انتخاب سردبیر فین‌تک

فین‌تک از محورهای دومین اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی است

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دومین اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی مردادماه امسال در مرکز همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور نخبگان، فعالان و بزرگان وب فارسی، توسط کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا همتی رئیس کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی در نشست خبری، اهداف برگزاری این اجلاس ملی را تشریح کرد و گفت: «بار دیگر می‌خواهیم نخبگان، فعالان و بزرگان وب فارسی را برای روزی بزرگ دورهم جمع کنیم.»

رئیس کانون محورهای اصلی برگزاری این اجلاس را کسب‌وکارهای اینترنتی، فناوری‌های مالی (فین‌تک)، امنیت سایبری، طراحی و توسعه وب عنوان کرد.

وی زمان برگزاری این اجلاس را مردادماه سال جاری عنوان کرد و افزود: «در این اجلاس با همکاری دولتمردان و فعالان بخش خصوصی  با برگزاری سخنرانی‌ها و پانل‌های تخصصی به بررسی فعالیت‌های مرتبط در فضای مجازی ایران خواهیم پرداخت.»

همتی در پایان با اشاره به علاقه‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان فضای مجازی به زمینه‌های موردبحث در این اجلاس خاطرنشان کرد: «امیدوارم با مشارکت شما فعالان عرصه فضای مجازی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید بتوانیم مسیر حرکت کشور به‌سوی تعالی فضای سایبری را تسریع بخشیم.»

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در بزرگ‌ترین گردهمایی توسعه‌دهندگان فضای مجازی می‌بایست به وب‌سایت اجلاس به نشانی http://www.pwconf.ir/ مراجعه کنند و یا با شماره ۸۸۳۴۰۹۰۶۶ کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی  تماس بگیرند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید