خبر

بهره‌مندی اعضاء باشگاه مشتریان ایران‌ زمین از بن تخفیف

باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

 

با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین، فروشگاه لباس مدیسه و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی چکاو، ازاین‌پس اعضای این باشگاه می‌توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران‌ زمین، ازاین‌پس همراهان باشگاه مشتریان بانک ایران‌زمین می‌توانند ضمن شرکت در جشنواره‌ها و برخورداری از سبدهای جوایز نقدی و غیر نقدی، از سایت‌های تخفیف نیز با درصد تخفیف بیشتر خرید کنند. مشتریانی که امتیاز لازم را جهت بهره‌مندی از این تخفیفات کسب کنند می‌توانند با ورود به صفحه شخصی خود در سایت باشگاه مشتریان از این امکان بهره‌مند شوند.

باشگاه مشتریان ایران‌ زمین

باشگاه مشتریان ایران‌ زمین

تخفیفات مدیسه و چکاو به اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین

  • کد تخفیف ۲۵ هزار تومانی هدیه مدیسه، بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین به اعضاء باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
  • ۱۰ درصد تا سقف ۵۰۰ هزار تومان هدیه فروشگاه آنلاین مواد غذایی چکاو به اعضاء باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین

برای بهره‌مندی از همه این مزایا کد اختصاصی برای شما در نظر گرفته شده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاربری خود در باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین به آدرس club.izbank.ir مراجعه کنید.

برای دریافت کد تخفیف از طریق صفحه شخصی در باشگاه مشتریان به آدرس clup.izbank.ir قسمت بسته‌های غیر نقدی و یا از طریق ربات بانک ایران‌ زمین به آدرس t.me/izbankbot اقدام کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */