انتخاب سردبیر شرکت‌ها

شرکت آسان پرداخت پرشین به ازاء هر سهم ۱۰۰ تومان سود تقسیم کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) ۱۰۰۰ ریال سود تقسیم شد. در مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) که روز یکشنبه هفتم خردادماه در تالار خلیج‌فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد، گزارشی توسط هیئت‌مدیره به سهامداران ارائه شد. همچنین حسابرس و بازرس قانونی و حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی منتهی به  ۳۰ اسفند ۹۵ گزارش خود را ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت پرشین، علاوه بر این تصمیم‌گیری در مورد تقسیم سود، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره در دستور کار مجمع عادی سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین قرار گرفت. تعیین بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل و حق‌الزحمه آن‌ها و تعیین روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی از دیگر مواردی بود که در مجمع عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین مطرح و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

در مجمع عادی سالانه آپ، حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین به بررسی و تشریح عملکرد آپ در سال مالی ۹۵ پرداخت.

در بخش پایانی مجمع عادی سالانه نیز سهامداران ضمن تصویب صورت‌های مالی با تقسیم سود ۱۰۰۰ ریالی برای هر سهم موافقت کردند. همچنین روزنامه اطلاعات نیز به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

عکس‌ها و مطالب ارائه‌شده در مجمع را می‌توانید در زیر ببینید.

 

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید