خبر

بات تلگرام بانک کارآفرین راه اندازی شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای تکمیل سبد محصولات خدمات بانکداری الکترونیک بانک کارآفرین و همچنین استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی سریع به مشتریان، محصول بات تلگرام از روز شنبه ۶ خردادماه به‌منظور اطلاع‌رسانی، آموزش و پاسخگویی به مشتریان عملیاتی راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به استفاده روزافزون مشتریان بانک از ابزارهای نوین اطلاع‌رسانی و استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و ضریب نفوذ بالای آن در میان اقشار مختلف جامعه، بات تلگرام بانک کارآفرین راه‌اندازی شد تا مشتریان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی پیدا کنند.

بر اساس این گزارش مشتریان و تمامی افرادی که برنامه تلگرام را روی تلفن همراه خود نصب‌کرده‌اند، ازاین‌پس می‌توانند از طریق بات تلگرام کارآفرین اطلاعات موردنیاز خود ازجمله محصولات و خدمات بانک، نشانی شعب بانک، شماره تلفن مرکز امداد مشتریان و… را به‌صورت شبانه‌روزی و بدون محدودیت مکان و زمان دریافت کنند.

بات تلگرام بانک کارآفرین راه اندازی شد

بات تلگرام بانک کارآفرین راه اندازی شد

بات تلگرام بانک کارآفرین، قادر است پرسش‌های مشتریان را دریافت و پاسخ آن را به‌صورت اتوماتیک، فوری و سیستمی به مشتریان ارسال کند. برای مثال، مشتریان می‌توانند درخواست دریافت نشانی شعب بانک را به بات تلگرام کارآفرین داده و به‌صورت سیستمی و آنی نشانی شعب بانک را دریافت کنند.

استفاده از بات تلگرام کارآفرین رایگان و بدون کارمزد است و مشتریان بانک صرفاً باید برنامه تلگرام را روی تلفن همراه خود نصب کرده و اینترنت همراه داشته باشند. همچنین مشتریان و علاقه‌مندان به استفاده از این خدمت بانک کارآفرین، برای استفاده از بات تلگرام کارآفرین نیازی به مراجعه به شعبه و یا تکمیل فرم خاصی ندارند.

برای ورود به بات تلگرام بانک کارآفرین، عبارت afarinbank_bot@ را در اپلیکیشن تلگرام جستجو کنید و یا اینجا کلیک کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید