خبر

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران: افزایش شعب فیزیکی برای نظام بانکی جوابگو نیست / درآمدهای کارمزدی را افزایش دهید

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران: افزایش شعب فیزیکی برای نظام بانکی جوابگو نیست / درآمدهای کارمزدی را افزایش دهید
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گفته برات کریمی، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران افزایش درآمدهای کارمزدی، می‌تواند به جذب منابع ارزان‌قیمت و درنتیجه ارائه تسهیلات ترجیحی منتهی شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی با بیان این که نظام بانکداری دنیا از شعار حق با مشتری است عبور کرده است، گفت: «اکنون دوره جدیدتری در مشتری مداری آغاز شده و آن هم ارائه خدمات جدید و مورد انتظار مشتری است.»

کریمی در جمع روسای شعب مستقل و ممتاز بانک ملی ایران در تهران و دیگر استان‌ها ، با بیان این که این بانک به دنبال ارائه خدمات ویژه به مشتریان است، افزود: «الزامی است متصدیان شعب باانگیزه و توانمند در برقراری ارتباط با مشتری، فراتر از شغل و جایگاه سازمانی خود به این امر خطیر گمارده شده و توجه به ارزش‌های معنوی و تکریم مشتری را در دستور کار قرار دهند.»

هدفمندکردن پرداخت‌های کارکنان و منوط کردن آن به عملکرد و طراحی خدماتی ویژه در راستای بازاریابی و جذب و نگهداری مشتری، از اهداف طرح‌های در دست تدوین بانک است.

افزایش شعب فیزیکی برای نظام بانکی جوابگو نیست / درآمدهای کارمزدی را افزایش دهید

کریمی با اشاره به اینکه افزایش شعب فیزیکی برای نظام بانکی جوابگو نیست، گفت: «بانک باید بپذیرد که نیاز و نگاه نسل جدید تغییر کرده و بحث زمان به‌عنوان ارزشمندترین دارایی انسان‌ها باید به بهترین نحو توسط سازمان‌های خدمات دهنده، مدیریت شده و تکریم مناسب در مورد مشتریان صورت پذیرد.»

او با اشاره به شرایط مطلوب بانک ملی ایران ازنظر سرمایه، جذب منابع و نسبت مطالبات معوق به ‌کل تسهیلات پرداختی، افزود: «همه تلاش ما در سال جاری این است که درآمدهای بانک را افزایش دهیم و این هم از طریق ایجاد درآمدهای جدید و جذب منابع ارزان‌قیمت امکان‌پذیر است.»

به گفته کریمی، افزایش درآمدهای کارمزدی، می‌تواند به جذب منابع ارزان‌قیمت و درنتیجه ارائه تسهیلات ترجیحی منتهی شود که این اقدام هم خدمت به بانک، هم خدمت به مردم و خدمت به اقتصاد کشور است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */