شرکت‌ها

بازدید ستاری از یکی از استارت‌آپ‌های زیرمجموعه حصین

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور دکتر سورنا ستاری به همراه مهندس صفاری‌نیا رئیس پارک علم و فناوری پردیس، روز شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه از استارت‌آپ ترابرنت بازدید و با صاحبان این کسب‌وکار در ساختمان پردیس حصین قشم گفتگو کرد.

سه شرکت دانش‌بنیان نارین، حصین و سامیکس سرمایه‌گذار ترابرنت هستند که با پشتوانه دانش فنی و تکنولوژی خود تصمیم دارند تا حمل‌ونقل سنتی ایران را متحول کنند تا یک برند برتر در سطح منطقه خاورمیانه ایجاد و بازارهای جدیدی را برای ارائه‌دهندگان خدمات حمل‌ونقل ازجمله رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل ایرانی ایجاد کنند.

دکتر ستاری در این نشست به اهمیت حل مسئله بارنامه کاغذی که به‌صورت سنتی تبدیل به یک باید برای حمل‌ونقل کشور شده و خود مسبب مسائل و مشکلات عدیده‌ای برای فعالان این حوزه شده اشاره کرد و همچنین بیان کرد که بهتر است بارنامه الکترونیکی جایگزین بارنامه کاغذی شود و وجاهت و نحوه استفاده بارنامه الکترونیکی برای دستگاه‌های قانونی دیگر کشور ازجمله پلیس راهور و دستگاه‌های قضایی توضیح داده شود. که در صورت حل این مسئله امکان رشد و توسعه صنعت حمل‌ونقل و این‌گونه پروژه‌های فناورانه مهیا و شاهد توسعه بازار به سطح منطقه و جهان خواهیم بود.

ترابرنت (taraabar.net) فرایندی برای ساده‌سازی جابه‌جایی و حمل بار و کالا فراهم کرده است و با ایجاد جامعه‌ای از ارائه‌دهندگان حمل‌ونقل قابل‌اعتماد، خدمات باکیفیت جابه‌جایی باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه را ارائه می‌دهد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */