خبر

فن‌ آوا کارت موفق به کسب مجوز کارت‌خوان‌های PDA از شاپرک شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت فن ‌آوا کارت پس از ارائه نمونه‌ای از دستگاه‌های کارت‌خوان PDA به شاپرک، موفق شد تا مجوز ارائه دستگاه‌های کارت‌خوان PDA را دریافت کند.

به گزارش ایبِنا، دستگاه کارت‌خوان PDA در واقع یک رایانه شخصی کوچک و قابل‌حمل است که قادر است به اینترنت و شبکه‌های داخلی از طریق بی‌سیم و به‌صورت وای‌فای متصل شود. یکی از خصوصیات این دستگاه، برخورداری از نمایشگر لمسی و سیستم‌عامل اندروید است. به‌این‌ترتیب کارت‌خوان‌های PDA دستگاه‌های بسیار مناسبی برای ارائه خدمات ارزش‌افزوده به حساب‌ می‌آیند.

این نوع از کارت‌خوان‌ها به لحاظ کاربردهای متنوعی درزمینهٔ پرداخت، در دنیا موردتوجه خاص فروشگاه‌ها، مراکز تجاری و شرکت‌های پخش و توزیع قرار دارند چرا که انواع جدید روش‌های پرداخت امکان استفاده راحت‌تر از این دستگاه را نسبت به کارت‌خوان‌های قدیمی فراهم می‌آورد.

این ابزار دارای قابلیت‌هایی به‌صورت یکپارچه و متمرکز در یک دستگاه است که از این دست می‌توان به «بارکدریدر» تک‌بعدی و دو بعدی، صفحه‌نمایش لمسی، کارت‌خوان بانکی «وان اف سی ریدر» و احراز هویت افراد از طریق اثرانگشت، چاپگر رسید پرداخت و… اشاره کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید