پرداخت پرداخت دنیا

امکان پرداخت هزینه حمل‌ونقل با استفاده از مسترکارت در بیش از ۸۰ شهر در دنیا

پرداخت هزینه حمل‌ونقل
نوشته شده توسط محدثه دهباشی

دارندگان کارت‌های مسترکارت در بعضی شهرهای دنیا می‌توانند از کارت خود برای پرداخت هزینه حمل‌ونقل نیز استفاده کنند.

با نزدیک شدن تابستان و شروع فصل مسافرت‌ها، مسترکارت هم دست به کار شد و برای دارندگان کارت‌های خود در بیش از ۸۰ شهر دنیا، امکان استفاده از کارت‌های خود، چه به‌صورت فیزیکی و چه از طریق تلفن همراه، را برای پرداخت هزینه حمل‌ونقل فراهم کرده است.

یان اسلاتر معاون ارشد بخش مشارکت شرکت مسترکارت درباره این اقدام مسترکارت گفت: «در دنیای متصل، نیاز به پیدا کردن یک سیستم جدید برای بلیت، هر زمان که مسافر به شهر جدیدی می‌رود، کاملا در تضاد با ایجاد یک تجربه یکپارچه است. ما با تکنولوژی خود می‌خواهیم دنیا را به جای کوچک‌تر و قابل دسترس‌تری تبدیل کنیم.»

با شروع مسافرت‌ها، مسترکارت با همکاری دیگر شرکایش تصمیم گرفت تا در شهرهای پرمسافری مانند لندن، نیویورک، شیکاگو، میلان و سنت پترزبورگ، امکان پرداخت از طریق دستگاه‌های مختلف را فراهم کند.

همچنین قرار است مسترکارت آخرین راهکارهای مربوط به فروش بلیت موبایلی و غیرتماسی خود را در برنامه Global Public Transport Summit در مونترئال به نمایش بگذارد.

منبع: PYMNTS.com

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید